Hra EA PlayStation 4 Need for Speed Payback (EAP452206)

Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: EAGEAP452206

Hra PS4

Zjistit dostupnost

PS4 Need for Speed: Payback


Připoutejte se, protože tohle bude jízda. Usedněte do žihadla, šlápněte na plyn a nechte soupeře nevěřícně zírat daleko za vámi. PlayStation 4 vám nabízí akční závodní hru Need for Speed. Vydejte se na vzrušující dobrodružství, při kterém se proháníte po vybraných lokacích rychlostí blesku. Hru si můžete přizpůsobit podle vlastních představ, abyste se vyčlenili z davu. Na výběr budou osobní předměty, během zábavy budete jako bonus získávat i slevy na různá vylepšení.


Příběh hry se inspiruje slavnou filmovou sérií Rychle a zběsile. Vašim cílem je ukrást Koenigsegg Regera, který patří zlému kartelu The House. Než si však budete moci sáhnout na odměnu, čeká vás celá řada těžkých překážek a soupeřů. Podaří se vám ujet konkurenci, nebo váš závod nebude tak hladký, jak byste doufali? Vyzkoušejte Need for Speed a užívejte si zábavu na dlouhé hodiny.


 


Need for Speed™, jedna z nejprodávanějších videoherních značek na světě, se vrací v plné síle s novým akčně-závodním trhákem s názvem Need for Speed Payback.

Vy a váš tým jste znovu sjednoceni touhou pomstít se nechvalně známému kartelu House, který vládne podsvětí a má ve městě Fortune Valley pod palcem kasina, zločince i policisty. V tomto prohnilém gamblerském ráji jsou sázky vysoké a House vždycky vítězí. Pusťte se do různorodých výzev a herních událostí coby Tyler (přezdívaný Racer), Mac (Showman) a Jess (Wheelman). Jednotliví řidiči si musí při závodech, misích a výzvách vysloužit respekt zdejšího podsvětí, aby se mohli zúčastnit rozhodujícího závodu a konečně se s kartelem vypořádat.

Vše, co děláte, se točí kolem vašeho auta. Postavte unikátní vozy a upravte je co do výkonu a vizuální stránky způsobem, jakým to doteď nebylo možné. Vyždímejte z nich maximum při nervy drásajících honičkách s policisty. Postavte se ostatním závodníkům na silnici i mimo ni, ať už půjde o kaňony, pouště, hory, nebo samotné město. Obujte se do toho naplno a na události, výzvy a mise si vsaďte další herní peníze. Buď tím znásobíte případnou výhru, nebo přijdete o všechno.

Připojte se k Autologu a prostřednictvím jeho doporučení se utkejte s přáteli a vůbec poprvé i s potenciálními rivaly. Váš žebříček se zaplní ostatními hráči podobné úrovně dovedností, takže uvidíte, jak si stojíte v porovnání s dalšími. Need for Speed™ Payback přináší adrenalinem nabitý závodní herní zážitek, ať už půjde o šílené mise s vykrádačkami, fantastické automobilové souboje, nebo jednotlivé akční momenty.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:

  • Od šrotu po superkáru: Každou z pěti odlišných tříd vozidel – Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner – můžete neomezeně upravovat a vychýlit tak jazýček na vahách v jakémkoli závodě, misi či výzvě ve svůj prospěch. Hledejte opuštěná auta po celém herním světě a postavte si od základů dokonalý vůz. Sbírejte, vyhrávejte nebo nakupujte nejnovější díly a z průměrných aut udělejte perfektní závodní stroje.
  • Prožijte závodní sen plný akce: Vydejte se na akcí nabité dobrodružství v roli třech rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnit se finálového závodu a vypořádat se s kartelem House. Postavte se policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkejte se s rivaly z celého města a zazávoďte si na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.
  • Nedržte se při zemi: Pokud se vám bude dařit, můžete si díky sázkám na své výsledky přijít na pořádný balík. Návrat intenzivních honiček s policisty znamená, že ještě nikdy toho nebylo v sázce tolik. Dejte všanc svou reputaci a vyzvěte přátele nebo potenciální rivaly prostřednictvím doporučení Autologu napříč herními událostmi v kampani, případně se utkejte v přímém souboji s ostatními v rámci klasického on-line žebříčku.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP452206
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry závodní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 09. 11. 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 17.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací