Hra EA PlayStation 4 Need for Speed Payback (EAP452206)

výprodej
Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: EAGEAP452206

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Pomstěte se po zradě

Příběh Need for Speed Payback se odehrává v podsvětí města Fortune Valley, kde váš tým rozdělí nepříjemná zrada, aby se posléze opět spojil s chutí na pomstu kartelu House, který ovládá všechna kasina, policisty i zločince. Na výběr máte ze tří postav – Tyler, Mac a řidička Jess. Vybudujte si respekt podsvětí řadou závodů a misí, abyste se mohli zúčastnit rozhodující etapy, která posadí kartel na zadnici.


Vyhrávejte v sázkách a vyšperkujte své auto

Úpravy vašeho čtyřkolého miláčka nabízejí možnosti, které jste doposud nepoznali. Při honičkách s policií, musíte z auta dostat úplně všechno, abyste dokázali uniknout. Honičky v Need for Speed Payback neznají mezí, a tak budete uhánět pouštěmi, kaňony, přes hory, ale i městem.


Na všechny závody můžete sázet a zmnohonásobit svou herní měnu. Ovšem, lehce nabyl, lehce pozbyl, takže stejně jako můžete vydělat, můžete o všechno také přijít. Snažte se vyhrát, nakoupit nebo posbírat nejnovější díly tak, abyste z auta, nalezeného v širokém herním světě, udělali dokonalou závodní mašinu, která bude své bitvy vyhrávat společně s vámi.


Zahanběte v závodech celý svět

Jakmile pocítíte nutkání předvést své řidičské umění, připojte se k systému Autolog a šlápněte na pedál plynu v závodech proti svým přátelům, ale i proti potencionálním soupeřům. Porovnáte tak své dovednosti takřka s celým světem. Pusťte do svého obývacího pokoje vůni benzinu a zápach spálených pneumatik. Proměňte svůj byt v závodiště a pomstěte se kartelu House tak, abyste cítili to správné zadostiučinění.

Need for Speed™, jedna z nejprodávanějších videoherních značek na světě, se vrací v plné síle s novým akčně-závodním trhákem s názvem Need for Speed Payback.

Vy a váš tým jste znovu sjednoceni touhou pomstít se nechvalně známému kartelu House, který vládne podsvětí a má ve městě Fortune Valley pod palcem kasina, zločince i policisty. V tomto prohnilém gamblerském ráji jsou sázky vysoké a House vždycky vítězí. Pusťte se do různorodých výzev a herních událostí coby Tyler (přezdívaný Racer), Mac (Showman) a Jess (Wheelman). Jednotliví řidiči si musí při závodech, misích a výzvách vysloužit respekt zdejšího podsvětí, aby se mohli zúčastnit rozhodujícího závodu a konečně se s kartelem vypořádat.

Vše, co děláte, se točí kolem vašeho auta. Postavte unikátní vozy a upravte je co do výkonu a vizuální stránky způsobem, jakým to doteď nebylo možné. Vyždímejte z nich maximum při nervy drásajících honičkách s policisty. Postavte se ostatním závodníkům na silnici i mimo ni, ať už půjde o kaňony, pouště, hory, nebo samotné město. Obujte se do toho naplno a na události, výzvy a mise si vsaďte další herní peníze. Buď tím znásobíte případnou výhru, nebo přijdete o všechno.

Připojte se k Autologu a prostřednictvím jeho doporučení se utkejte s přáteli a vůbec poprvé i s potenciálními rivaly. Váš žebříček se zaplní ostatními hráči podobné úrovně dovedností, takže uvidíte, jak si stojíte v porovnání s dalšími. Need for Speed™ Payback přináší adrenalinem nabitý závodní herní zážitek, ať už půjde o šílené mise s vykrádačkami, fantastické automobilové souboje, nebo jednotlivé akční momenty.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:

  • Od šrotu po superkáru: Každou z pěti odlišných tříd vozidel – Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner – můžete neomezeně upravovat a vychýlit tak jazýček na vahách v jakémkoli závodě, misi či výzvě ve svůj prospěch. Hledejte opuštěná auta po celém herním světě a postavte si od základů dokonalý vůz. Sbírejte, vyhrávejte nebo nakupujte nejnovější díly a z průměrných aut udělejte perfektní závodní stroje.
  • Prožijte závodní sen plný akce: Vydejte se na akcí nabité dobrodružství v roli třech rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnit se finálového závodu a vypořádat se s kartelem House. Postavte se policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkejte se s rivaly z celého města a zazávoďte si na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.
  • Nedržte se při zemi: Pokud se vám bude dařit, můžete si díky sázkám na své výsledky přijít na pořádný balík. Návrat intenzivních honiček s policisty znamená, že ještě nikdy toho nebylo v sázce tolik. Dejte všanc svou reputaci a vyzvěte přátele nebo potenciální rivaly prostřednictvím doporučení Autologu napříč herními událostmi v kampani, případně se utkejte v přímém souboji s ostatními v rámci klasického on-line žebříčku.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP452206
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry závodní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 09. 11. 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 17.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací