Hra EA PlayStation 4 NHL 18 (EAP454531)

Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: 1 472 276

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Vezme vás do týmu

Především přepracovaný systém ovládání Defensive Skill Stick, díky kterému si v režimu EA SPORTS™ NHL™ THREES užijete rychlou hru tři na tři. Jen v tomto arkádovém módu na vlastní kůži poznáte, proč se o hokeji říká, že je to nejrychlejší týmová hra vůbec. Nebo si vytvořte vlastní tým a ukažte všem, kdo se navěky nesmazatelně zapíše do hokejové síně slávy. Autentický rozšiřovací draft vám umožní vybrat si z pozice týmového manažera ty největší hvězdy a s nimi přepsat dějiny.


NHL 18 – extraliga sportovních her

Propracovaný engine hry EA PlayStation 4 NHL 18 je tu pro ještě silnější herní zážitek, založený je na systému celé řady efektních technik v podobě kličky jednou rukou nebo zcela nových způsobů obrany. Využít můžete rovněž napadání hokejkou nebo vypíchnutí puku. Značného vylepšení se dočkala také obrana. V kůži mladých hokejových talentů si tak ověříte, kde jsou při pohybu na ledě a práci s kotoučem vaše nejsilnější stránky.


NHL 18 je v životní formě

Zahrát si můžete samostatně v offline režimu nebo poměřit svoje síly v online zápase se živými hráči na druhé straně. Ať vyznáváte jakýkoli styl, určitě si vyberete, hra EA PlayStation 4 NHL 18 totiž nabízí více než 64 různých herních kombinací. Překonává tak zcela nepochybně dosavadní tituly a dokazuje, že celá série se i po letech drží na špici mezi sportovními hrami. A pozor, tuzemské fanoušky určitě potěší, že nechybí ani česká liga.

NHL 18 – ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA
EA SPORTS NHL™ 18 přináší kreativitu mladých superhvězd současné NHL prostřednictvím nového ovládání v útočné třetině a zcela nového ovládání Defensive Skill Stick. Vyzkoušejte rychlý arkádový hokej tři na tři v režimu EA SPORTS™ NHL™ THREES nebo si vytvořte vlastní 32. tým NHL, zúčastněte se nového rozšiřovacího draftu a kompletně změňte tvář celé ligy. To vše ve znamení nejširší nabídky možností kooperativního a soutěžní hraní v historii série EA SPORTS NHL.

LED JE VAŠÍM HŘIŠTĚM
V útoku budete mít k dispozici zcela nové finty a kličky, jako například bleskovou střelu mezi nohama, kličku jednou rukou, bekhendovou stahovačku a mnohé další. V obraně budete mít díky zcela novému ovládání Defensive Skill Stick vše potřebné k eliminaci soupeřova útoku. K pokrytí prostoru a linií přihrávek lze využít napadání hokejkou, vypíchnutí puku s natažením nebo zametání holí.

ARKÁDOVÝ HOKEJ 3 NA 3
Představujeme nový režim EA SPORTS™ NHL™ THREES, který se ponese ve znamení akčního a frenetického hokeje 3 na 3. Zcela nový arkádový hokejový zážitek nabídne hráčům rychlejší akci, tvrdé hity a jednoduchou hratelnost, kde padá spousta skvělých gólů.

ZAŽIJTE ROZŠÍŘENÍ NOVÉ NHL
V Režimu Organizace změňte tvář celé NHL díky novince v podobě rozšiřovacího draftu, v jehož rámci si můžete vytvořit 32. tým NHL a kompletně tak přetvořit ligu. Zapojte se do autentického rozšiřovacího draftu, v němž bude vaším úkolem vybrat si nejlepší hokejisty z ligy, dejte dohromady unikátní soupisku hráčů a ujměte se manažerské pozice a postarejte se o vše kolem týmu, obchodů a zápasů.

UTVOŘTE TÝM, NEBO HRAJTE SVÝM STYLEM
Ať už se rozhodnete pro kooperativní či soutěžní hraní, off-line hru z pohodlí domova, nebo on-line zápolení až ve 12 hráčích, NHL 18 nabízí více než 64 kombinací, jak hrát lokálně nebo přes internet. Ve srovnání s předchozími tituly ze série EA SPORTS NHL™ přináší NHL 18 více možností hraní s přáteli a soupeři, a to bez ohledu na váš herní styl.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP454531
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
Datum vydání 15. září 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 17.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací