Hra EA PlayStation 4 Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition (EAP471550)

Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: EAGEAP471550

Hra PS4 PS4 Pro

Zjistit dostupnost

Hra EA Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition pro PlayStation 4


Respawn Entertainment představuje epickou galaktickou dobrodružnou adventuru z pohledu třetí osoby pro jednoho hráčeStar Wars Jedi: Fallen Order. Stěžejním prvkem je u ní přitom silný příběh, kdy se ocitnete v roli padawana řádu Jedi, Cala Kestise, jenž s velkým štěstím unikne čistce Rozkazu 66.


Obsah Deluxe Edition:


  • hra Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Director's Cut s obsahem ze zákulisí vývoje
  • vylepšení pro vaši postavu

Řád Jedi ve vašich rukou


Titul tedy navazuje na události z Epizody 3: Pomsta Sithů, přičemž vaším úkolem je znovuobnovit řád Jedi. Bude to ale dlouhá cesta, na níž bude nutné vzpomenout si na vše důležité, dokončit trénink a získat nové schopnosti včetně umění vládnout světelným mečem.


Mezi tím vším se ale budete muset stále skrývat před inkvizicí Impéria a taktizovat tak, abyste došli až do kýženého cíle. Těšit se přitom můžete i na ikonická místa, zbraně, výbavu a také nepřátele


Napětí, akce i prozkoumávání a rébusy


Hra má podle tvůrců „nejvíce propracovaný soubojový systém všech dob“, který si po tréninku zamilujete, neboť umožní efektivně provádět útoky, vykrývat soupeřovi výpady i používat Sílu ke kombům, která soupeře srazí na kolena.


Ve hře vás čeká nejen akce či napětí, ale také prozkoumávání různých míst dle libosti, jako jsou opuštěné džungle či prastaré lesy, a řešení hádanek. Pro skutečné milovníky ságy Star Wars hra, která nesmí chybět v jejich výběru.


Deluxe edice obsahuje:

Bonus Director's Cut, zahrnující obsah ze zákulisí vývoje
Jedinečné kosmetické předměty
Galaktické dobrodružství pokračuje ve hře Star Wars Jedi: Fallen Order, nové akční adventuře ze třetí osoby z dílny Respawn Entertainment. Tato hra s důrazem na vyprávění tě posadí do role padawana řádu Jedi, který jen tak tak unikne čistce Příkazu 66, přičemž hra navazuje na události z Epizody 3: Pomsta Sithů. Tvým úkolem bude pokusit se znovu postavit na nohy řád rytířů Jedi a abys to mohl zvládnout, musíš posbírat všechny střípky své paměti, dokončit trénink, získat nové schopnosti Síly a naučit se vládnout světelným mečem.

To vše, zatímco se budeš skrývat před inkvizicí Impéria. V rámci hry budeš nejen šermovat a používat Sílu, ale rovněž i přemýšlet strategicky a využívat svůj trénink k tomu, aby bylo možné překonat všechny nástrahy a tajemství, které se ti postaví do cestě. Fanoušci ságy Star Wars jistě poznají ikonické lokace, zbraně, vybavení a nepřátele. Čekají na tebe rovněž i rozličné charaktery, stvůry, droidi a další postavy, jež se v rámci Star Wars objevují vůbec poprvé.

HERNÍ OBSAH:

Atmosférické souboje - Star Wars Jedi: Fallen Order přináší dosud nejvíce propracovaný soubojový systém všech dob – budeš moci útočit, krýt se, uhýbat a používat Sílu k drtivým kombům. Intuitivní a příjemně se používající systém vyžaduje kapku tréninku k pochopení drobných detailů, díky nímž se staneš mistrným rytířem Jedi.

Začíná příběh nového rytíře Jedi – Jakožto dřívější učedník na útěkem před Impériem se pokusíš dokončit svůj výcvik. Za pomocí dřívějšího rytíře Jedi a odvážného droida musíš uniknout před machinacemi Impéria v tomto na vyprávění příběhu postaveném zážitku. Objev rozličné výzvy zaměřené na boj, prozkoumávání lokací a řešení hádanek.

Galaxie tě očekává – Prastaré lesy, opuštěné džungle a unikátní biomy – to vše prozkoumáš s naprostou svobodou rozhodnutí, kam se vydáš dále. Odemkni si nové schopnosti, síly a příležitosti, jakými se popasuješ s terénem i souboji. Budeš se však muset pohybovat rychleji, protože na každém kroku tě bude pronásledovat Impérium, snažící se vyhladit všechny zbytky řádu Jedi.

Herní žánr Akční
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry anglická verze
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 15.11.2019
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP471550
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční, sci-fi
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
16 let
Datum vydání 15.11.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací