Hra EA The Sims 4: Cesta ke slávě (EAPC05163)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC05163

Hra PC

Zjistit dostupnost

The Sims 4: Cesta ke slávě


Vydejte se vstříc slávě, úspěchu a bohatství. Populární počítačová hra Sims přichází již se svou čtvrtou kapitolou. Přináší návrat starých dobrých postav, které staví do zbrusu nového a vzrušujícího prostředí. Del Sol Valley je domov těch největších hvězd. Nechybí zde luxusní parky, noční kluby a další místa, kde se schází bohatí a slavní. Vy si však své místo v této komunitě budete muset tvrdě vybojovat.


Hvězdné herectví


Vezměte svého Simíka a vytvořte z něj prvotřídní hollywoodskou hvězdu. Ve studiu Plumbob Pictures si projde proměnou zevnějšku a seznámí se s praktikami při natáčení filmů. Uvidíte, zda byl váš hrdina stvořen pro světla reflektorů, nebo je mu souzeno stát bokem a jen koukat po svých slavnějších kamarádech. V Sims 4 se dočkáte návratu hned několika známých tváří. Nechybí zde mimo jiné ani talentovaná zpěvačka Baby Ariel a mnoho dalších oblíbených Simíků.


Jedná se o dodatek ke hře The Sims 4. Aby fungoval, musíte vlastnit původní hru (není součástí balení).


Vychutnejte si se Simíky životní styl celebrit, vydejte se na cestu k hvězdné slávě a staňte se celebritou v rozšíření The Sims™ 4 Cesta ke slávě. Zapracujte na své slávě, věnujte se herectví, pronikněte mezi špičkové celebrity a provázejte své Simíky na nepředvídatelné cestě ke slávě. Ať už jste ve studiích nebo na VIP večírcích: je na vás, jak si vaši Simíci získají světový věhlas. Vylaďte a ukažte svůj hvězdný styl, zařiďte Simíkům luxusní bydlení na kopci a pořiďte jim možná až moc okázalé příslušenství, jako je třeba toaleta z pravého zlata. Připravte se zazářit ve světle reflektorů a užívejte si naplno báječný život celebrit.

HLAVNÍ OBSAH

Proslavte se
Vaši Simíci teď mohou získat slávu a bohatství, o jakých se jim nesnilo ani v nejdivočejších snech. Vydobyjte si slávu ve své stávající kariéře, nebo se k ní katapultujte v novém oboru. Vyhřívejte se v záři reflektorů jako začínající herci nebo neustále streamujte a staňte se influencery. Ale pamatujte na to, že čím budou vaši Simíci slavnější, tím více pozornosti, výhod i ztřeštěných fanoušků si vyslouží. Cesta k bohatství a věhlasu může být nevypočitatelná, ale ať už uspějete, nebo tvrdě narazíte, jakmile si jednou budete žít jako hvězdy, už nebudete chtít zpět.

Věnujte se své práci
Buďte sami sobě múzou a nasměrujte Simíky k báječné herecké kariéře. Prosaďte se ve velkých vystoupeních nebo si zajistěte roli v televizním seriálu. Když se vaši Simíci budou své práci věnovat naplno a pečlivě si nastudují dialogy nebo se obléknou do jedinečných kostýmů, může jim jejich úsilí vynést hlavní roli v novém filmovém trháku.

Ovládněte celé město
Přidejte se k majetným a mocným v Del Sol Valley, což je nový svět, ve kterém vaši Simíci najdou slávu. Pořiďte si skromné bydlení v Mirage Park nebo se vypracujte až k vile na kopcích v Pinnacles. Získejte hvězdu na chodníku slávy se jménem svého Simíka a vmžiku o vás bude mluvit celé město.

Veďte okázalý život
Upoutejte na sebe na ulicích pozornost stylovým pouličním oblečením, nebo se na scéně oblečte do oslnivých úborů, jak se na vaši roli sluší a patří. S hvězdnou slávou vaši Simíci získají také výhody celebrit. Zařiďte si oslnivé panství plné pozlaceného nábytku, odneste si z natáčení jedinečné kousky a vystavte si je jako připomínku své zlaté éry.

Žánr: Simulátor
Lokalizace: České titulky
PEGI: 12
Platforma: PC

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS™ 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ)

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05163
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací