Hra EA The Sims 4 Základní hra + Hurá na vysokou (EAPC05169) (vrácené zboží 8800551892)

bazar
Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: -9347971

Bazar - vrácené zboží 8800551892

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800551892

The Sims 4 Základní hra + Hurá na vysokou


Pokud jste nadšencem hry The Sims nebo zkrátka jen hodláte potěšit své děti touto PC hrou, s balením základní hry The Sims 4 a přídavku Hurá na vysokou se hráči ponoří do učebnic a mohou ukázat, jak rádi chodí do školy. Vydavatelem tohoto simulátoru je společnost EA – přední světový leader vývoje her. Doporučený věk pro tuto hru je od 12 let. Rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou umožňuje dětem ukázat svého školního ducha. Jejich prostřednictvím Simíci nastupují na univerzitu, chodí na předměty pro jejich inženýrskou, vzdělávací či právní kariéru a užívají si nejenom studium, ale také široké mimoškolní aktivity.


Hurá na vysokou


Pilně se učit, spát, jak dlouho je libo, užívat si radostí studentského života, prožívat školní události, cokoliv je možné. Nejdůležitější však je, mít slušné známky. Necháte Simíka poctivě chodit na hodiny nebo se bude raději flákat? Jak se k vysokoškolskému životu postaví záleží jen na vás, neobejdete se bez plánování času a navazování známostí. Simík zahajuje svoje studium na historické Univerzitě Britechester nebo v moderním Foxburském institutu. Po zabydlení na kolejích či na privátu jeho cesta začíná. Zajde do studentského klubu? Bude se učit v knihovně? Stane se členem školních organizací zabývajících se robotikou, uměním nebo se přidá k tajnému spolku? Vystavte na odiv jeho školní styl a libovolně jej rozvíjejte.


Systémové požadavky:


  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4300 / AMD Athlon 64 X2 4000+
  • Paměť RAM: 2 GB
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500
  • Operační systém: Windows 7/8/10

Vráceno - Použito

Balení základní hry The Sims 4 a přídavku Hurá na vysokou

Ponořte se do učebnic a ukažte, jak rádi chodíte do školy!
Začněte se učit a ukažte svého školního ducha v rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou. Simíci nastoupí na univerzitu, kde si užijí studium i mimoškolní aktivity. Choďte na předměty, které Simíkům dopomohou k úspěchu v inženýrské, vzdělávací nebo právní kariéře. Objevte robotiku a ping-pong nebo dělejte neplechu a vystřelte si z konkurenční školy. Pilně se učte, spěte si, jak dlouho chcete, a plácněte si se školním maskotem – hlavně se ale snažte mít slušné známky!

  • Zabydlete se na vysoké - Vítejte v Britechesteru! Zahajte se svým Simíkem novou kapitolu na historické Univerzitě Britechester nebo v moderním Foxburském institutu. Bydlete na kolejích nebo na privátu, prozkoumejte Britechester na kole, zajděte do studentského klubu nebo se učte v knihovně. Užívejte si radosti studentského života při školních událostech a oblékněte Simíky do školních barev, aby ukázali, jak jsou hrdí na svoji školu.
  • Studujte stylově – Simíci nastoupí na univerzitu a vyberou si předměty, které je zajímají: biologii, informatiku, historii umění, nebo třeba i padoušství. Choďte na přednášky nebo pracujte na seminárních pracích a prezentacích – čím více se toho váš Simík naučí, tím úspěšnější bude v kariérách, jako jsou vzdělávání, práva a inženýrství. Na tom, jestli váš Simík bude chodit na hodiny, nebo se radši flákat, opravdu záleží, takže se neobejdete bez plánování času.
  • Seznamujte se, navazujte známosti a prozkoumávejte – Je jen na vašich Simících, jak se k vysokoškolskému životu postaví. Celé noci se mohou učit a dělat úkoly, nebo to brát na pohodu a spát, co hrdlo ráčí. Jelikož mohou hrát džuspong, žonglovat s fotbalovým míčem nebo trávit čas s kamarády, pauzy od učení nebyly nikdy tak zábavné! Simíci se navíc mohou stát členy školních organizací, které se zabývají robotikou, debatováním nebo uměním, nebo se mohou přidat k tajemnému tajnému spolku. Během studií se v Simících projeví to nejlepší a zjistí, čím by se měli stát.
  • Vystavte na odiv svůj školní styl – Zařiďte svému Simíkovi útulný pokoj na koleji pomocí dekorací, které odrážejí jeho osobnost. Pořiďte mu nové předměty, jako jsou plakáty a minilednička. Pak jeho styl libovolně rozvíjejte – klidně mu pořiďte tepláky, jaké nosí studenti, kteří vždycky chodí na přednášky pozdě, nebo ho oblékněte do nejlepších kalhot. Máte spoustu způsobů, jak ukázat školního ducha nebo udělat dojem na spolužáky.

Žánr: Simulátor
Lokalizace: České titulky
PEGI: 12
Platforma: PC

Minimální systémové požadavky:
Processor: Intel Core 2 Duo E4300 / AMD Athlon 64 X2 4000+
Pamět RAM: 2 GB
Operační systém: Windows 7/8/10
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05169
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
Datum vydání 15.11.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.6 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací