Hra EA Xbox 360 FIFA 18 (Legacy Edition) (EAX200973)

Značka: EA , Kategorie: Pro Xbox
Kód zboží: EAGEAX200973

Hra Xbox 360

Zjistit dostupnost

Od simulace ke skutečnosti

Fascinuje vás fotbal, bez ohledu na to, jestli patříte mezi aktivní hráče nebo jen fanoušky? Tento slavný sport si získal své nadšence po celém světě a významně inspiroval moderní technologii v oblasti videoher. Chcete-li zažít autentickou atmosféru fotbalového prostředí a smazat rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem, hra EA Xbox 360 FIFA 18 Legacy Edition v tomto ohledu dosáhla takřka dokonalosti. Nezbývá, než ji vložit do Xboxu 360 a seznámit se s jejím potenciálem. Možná budete překvapeni, s čím vším se na obrazovce setkáte.


Hra s reálnými postavami

Ať již jste fanoušci simulátorů či ne, FIFA 18 vám jednoduše vyrazí dech. Velkou zásluhu na tom má zbrusu nová technologie Real Player Motion, jež funguje na principu porovnávání trajektorie pohybu v každém snímku, což umožňuje dosud nejplynulejší hratelnost v historii hry. Výsledek? Špičková úroveň odezvy, jako ve skutečnosti. K dispozici máte špičkové hráčské osobnosti včetně Cristiano Ronalda a také šest nových archetypů fotbalistů s jedinečnými vlastnostmi a tělesnými proporcemi. Máte se na co těšit.

Je to o týmové spolupráci

Mysleli jste si, že je nemožné, abyste pocítili autentické prostředí vrcholového zápasu? S FIFA 18 není nic nemožné. Kreativní práce s míčem jde ruku v ruce se schopností provádět změny směru pohybu ve zlomku vteřiny, stejně jako se otáčet nebo přecházet z pomalého vedení míče do prudkého sprintu. Nikdo nepochybuje, že fotbal je na výsost kolektivní hra. Můžete si tak být jisti, že ať uděláte cokoliv, vaši spoluhráči jsou podobně jako vy obdařeni schopností okamžitě reagovat a taktizovat. Od slavných mužstev se leccos přiučíte.


Přirození hráči, přirozené prostředí

Nejde jen o přirozené hráčské podmínky. Kocháte-li se rádi detaily, zkoumání okolí se pro vás stane znovuobjevováním reality. Slunce na obloze, stupňování atmosféry, smetí na hřišti, transparenty klubů a stadionů, dokonce i změny ve kvalitě trávníku v průběhu dne. To vše je ve hře obsaženo. Samozřejmě nechybí adaptivní komentář ani typické popěvky fanoušků na tribunách, stejně jako výbuchy nadšení při skórování. A nejen to. Vedle aktivního hráčského zapojení dokážete také komunikovat s publikem, například při gólových oslavách.


Hlavní i vedlejší děj. S překvapením

Koho by napadlo, že to nebude jen o fotbalovém zápase? V Cestě: Hunterův návrat se stanete cestovatelem do cizích zemí spolu s mnoha známými tvářemi včetně Alexe Huntera, vracejícího se na hráčská pole. Podíváte se s ním do Brazílie nebo během předsezónní přípravy do Los Angeles, budete se podobně jako v reálném životě rozhodovat, utvářet svou vlastní hráčskou identitu a tím vytvářet svůj vlastní příběh. Tím se FIFA 18 liší od běžných simulátorů. Každé rozhodnutí přinese následky ve vývoji další kariéry hráče, kterého reprezentujete.


Objevujte skryté možnosti

Rádi máte ve hře co největší svobodu? Vězte, že té se vám dostane vrchovatou měrou. Chcete-li, můžete ovlivňovat vzhled „svého“ Alexe Huntera, měnit jeho účes, tetování či oblečení. Díky rozvětvenosti děje a novým postavám se rovněž otevírá pole pro samostatné mikropříběhy mimo hráčské pole. Jak dalece lze zajít? Na to budete muset přijít sami. Konečně FIFA 18 je otevřena i vašim reálným „spoluhráčům“. V lokální síti si budete moci Cestu zahrát jako tým a zažít autentickou atmosféru zápasu společně.

* Až pět prémiových zlatých jumbo balíčků do FIFA Ultimate Teamu (jeden týdně po dobu pěti týdnů)

EA SPORTS™ FIFA 18 smazává díky enginu Frostbite rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech, které vás vtáhnou do nejpopulárnější hry světa. FIFA 18 představuje technologii Real Player Motion, zcela nový systém animace, který přináší špičkovou úroveň odezvy a hráčské osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní hvězdní hráči se nyní chovají a pohybují přesně jako v reálném světě. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii série. Díky upravenému ovládání hráčů spolu s novými prvky týmových stylů a pozičního chování hráčů máte vše potřebné k tomu, abyste prožili dramatické okamžiky, které přivedou do varu diváky na stadionech po celém světě.

Ovládání hráčů

 • Technologie Real Player Motion: Úplně nový systém animací funguje na principu porovnávání trajektorie pohybu v každém snímku, a FIFA tak může nabídnout dosud nejplynulejší hratelnost s rychlou odezvou ovládání. Nové techniky snímání pohybu a přechody mezi animacemi rozfázované do jednotlivých snímků jsou zárukou toho, že hra věrně napodobuje skutečný fotbal. Technologie Real Player Motion je hlavním zdrojem dokonalejší věrnosti pohybu každého hráče a okamžitě posouvá vzhůru úroveň autenticity.
 • Osobnosti hráčů: Šest nových archetypů fotbalistů a nová technologie jejich mapování dá hráčům jedinečnou identitu a jednoznačně je od sebe odliší. Vůbec poprvé v historii se skutečné pohyby hráčů, jejich tělesné proporce a vlastnosti projeví v pohybu jejich virtuálních protějšků, které se tak budou na hřišti chovat zase o stupeň věrohodněji. Ronaldův charakteristický sprint, Sterlingovy jedinečné obrátky a Robbenův odlišný pohyb rukou, to vše a mnohem víc teď ve FIFA 18 rozpoznáte na první pohled.
 • Přepracovaný systém driblinku: Ve FIFA 18 budete moct postupovat proti obráncům sebejistě s vědomím toho, že ti nejlepší hráči dovedou změnit směr pohybu ve zlomku sekundy. Nové mechaniky driblinku otevírají hráčům prostor k větší kreativitě v situacích jeden na jednoho. Předveďte charakterističtější dotyky či otočky s ještě menším poloměrem a vyrazte do útoku dynamičtěji než kdy předtím.
 • Reakce: Kreativní využití dovedností s míčem, kontextuální možnosti zpracování a přepracovaná mechanika ovládání driblinku dávají hráčům nové možnosti při tvorbě útočných akcí i na malém prostoru. Jednoduše jde změnit směr běhu a mít při tom jistotu, že hráč zareaguje tak, aby unikl zákroku blížícího se protihráče.
 • Výbušnost: Autentické a dynamické rychlostní animace vám umožní bleskově přejít z pomalého kontrolovaného vedení míče do prudkého sprintu.
Týmové styly a poziční hra
 • Nové poziční chování hráčů: Díky větší volnosti pohybu monitorují vaši spoluhráči situaci na hřišti a reagují na ni odpovídajícím způsobem – koordinovaně vyráží dopředu, nebo zaplňují volné prostory, aby mohli stále podporovat útok. Nové poziční uvažování zajišťuje rovnoměrné rozmístění týmu na herní ploše a poskytuje více příležitostí ke čtení hry v čase a prostoru.
 • Týmové styly: FIFA 18 obsahuje bohatou škálu známých taktických stylů hry několika světových týmů – umělá inteligence teď bude schopna okamžitě rozeznat tiki-taku některých špičkových evropských mužstev nebo vysoký presink používaný celky v Premier League. Zcela zřetelně pocítíte změnu v defenzivní a útočné činnosti vždy, když si zvolíte nový klub, nebo jiného protivníka.
 • Rychlá dynamická střídání: Úplně nová střídání, založená na aktuálním průběhu hry, umožní uživateli poslat na trávník čerstvého hráče bez přerušení zápasu. Ať už to bude v reakci na neproměněnou šanci, nebo na inkasovaný gól, můžete se okamžitě rozhodnout pro změnu v sestavě bez toho, abyste vstupovali do nabídky hry.
Elektrizující atmosféra
 • Specifická místní atmosféra: Realistický pohyb slunce po obloze, kinematografické stupňování atmosféry, typické objekty podél hrací plochy, smetí na hřišti, typické transparenty jednotlivých klubů a stadionů, adaptivní komentář a změny v kvalitě trávníku, to vše vdechuje život vašim fotbalovým zážitkům ve FIFA 18.
 • Vysoce dynamické davy diváků: Díky individuálním reakcím diváků v hledištích a rozšířené paletě typických místních popěvků a chorálů ucítíte, jak vám fanoušci vlévají krev do žil. Uslyšíte autentické skandování, které bude zesilovat při vašich útočných akcích, opravdové výbuchy nadšení, když skórujete, a dokonce budete moc interagovat s diváky při gólových oslavách.
Dramatické momenty
Úžasné góly: Nové animace pohybů a zakončení nabídnou další plynulé způsoby střelby nohama i hlavou a znásobí tak možnosti dosažení branky za dramatičtějších okolností. Díky svým povahovým rysům se hráči mohou v kritických momentech stát hrdiny a v klíčových zápasech zakončovat častěji.
Kompletní ovládání centrů: Úplně nové ovládání centrovaných míčů vybavuje hráče škálou možností, jak dostat míč do vápna z křídla, a dynamicky tak vytvářet brankové příležitosti. Rychlé míče z běhu do středu, vysoké oblouky nebo překvapivé centry ze stoje na zadní tyč rozmnoží paletu způsobů, jak přesně najít nabíhajícího spoluhráče.

Cesta: Hunterův návrat Nejpopulárnější hra na světě vás vezme na dalekou cestu za účasti mnoha známých tváří, mezi nimiž nechybí Cristiano Ronaldo a další hvězdy evropské kopané. Vrací se totiž Alex Hunter. Po fantastické první sezóně v Premier League se Hunter dostává do hledáčku špičkových klubů světa a přemýšlí o možnostech, které se mu nabízejí. Cítí, že je připraven na další krok, budoucnost vypadá zářivě, o Hunterovi mluví celý svět... ale fotbalový život není vždycky fér.

 • Cesta okolo fotbalového světa: Alex Hunter poznává při dlouhých cestách do cizích zemí různá fotbalová prostředí, například na letní dovolené v Brazílii nebo během předsezónní přípravy v Los Angeles.
 • Další motivace: Krátkodobé cíle uspořádané do kapitol dávají Alexi Hunterovi během druhé sezóny v rámci jeho dosud úspěšné kariéry novou motivaci k tomu, o co hrát.
 • Hvězdné obsazení: Cristiano Ronaldo v čele seznamu fotbalových velikánů a nových postav, které se objeví v pokračování oblíbeného režimu.
 • Rozhodnutí s následky: Hráči budou čelit těžším a závažnějším volbám, které v dlouhodobém horizontu změní děj příběhu. Utvořte si vlastní příběh Cesty tím, že za Alexe rozhodnete o dalším vývoji jeho kariéry a vztahů s postavami na hřišti i mimo něj.
 • Váš Alex Hunter: Upravte si vzhled Alexe Huntera výběrem z řady účesů, tetování nebo oblečení. Dokonce lze zvolit Alexovu silnější nohu, aby tak lépe zapadl do vašeho herního stylu.
 • Lokální režim více hráčů: Zahrajte si Cestu jako tým v rámci lokální sítě a zažijte veškerou akci na hřišti společně s kamarády.
 • Nové hratelné postavy: Hráči teď mají také možnost prožít krátké samostatné příběhy s novými hratelnými postavami, s nimiž se Alex setká na své Cestě.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAX200973
Další parametry
Platforma Xbox 360
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání 29. 09. 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.6 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací