Hra EA Xbox One Mass Effect Andromeda (5030935116397)

výprodej
Značka: EA , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: EAG5030935116397

Hra Xbox One

Zjistit dostupnost

Mass Effect Andromeda


Máte rádi inteligentní hry? Příběhy, ve kterých se musíte i zamyslet a nestačí všechny problémy řešit násilím? Pak jste u Mass Effect Andromeda na správné adrese, jen místo velitele Sheparda dostanete na starost Saru nebo Scotta Rydera a SSV Normandy nahradí Tempest.


Esence žánru


Mass Effect asi není třeba dlouze představovat. Jedná se o legendární hru, která rozbourala klišé, že ve RPG je možné provozovat jen ve středověkých kulisách. Pohádkové hrady tak vystřídaly vesmírné lodě, roztodivné planety i originální povolání, která tradiční rozdělení na válečníky a kouzelníky připomínají jen vzdáleně.


Postava na pochodu


V klasickém RPG si vyberete, za jakou postavu chcete hrát. Mass Effect Andromeda vám (na rozdíl od předešlých dílů) nechává svobodu. Nejen, že můžete průběžně investovat do různých schopností, takže můžete herní styl mixovat, ale nic vám nebrání v průběhu nastřádané body a zkušenosti přemístit do jiných abilit. I v průběhu jediné hry tak můžete experimentovat bez postihů.


Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda se odehrává v galaxii Andromeda. Časově zasazené dlouho po událostech původní trilogie. Hrát budeme za lidskou postavu, přičemž si samozřejmě budeme moci vybrat pohlaví. Očekávat můžeme i nový tým spolubojovníků, se kterými budeme moci navazovat vztahy. Takže klasický BioWare styl. Vozidlo z traileru je samozřejmě nové a vylepšené Mako, jehož podobu jsme mohli vidět v minulosti.

Tentokrát se ocitneme v roli vůdce armádně vycvičených průzkumníků a rozhodněš o osudu lidské populace v této nehostinné galaxii, v níž obývají národy, jež se na lidstvo coby kolonizátora dívají skrz prsty.
V multiplayeru se poté staneme členy sil APEX a budeme se moci ponořit do kooperace až 4 hráčů naráz. Své dovednosti otestujeme ve Výzvách a objevíme prostředí, v nichž budeme muset získat informace a eliminovat nepřátelské cíle. Úkolem rovněž bude i získat rozličné suroviny, za které si budeme moci nakoupit vylepšení pro naše postavy. Další novinkou je i přítomnost zbrusu nového módu Strike Teams, který nám pomůže získat další bonusy do multiplayeru a single playerové kampaně.

Staňte se Průzkumníkem - Prozkoumejte galaxii skrz naskrz. Odhalte tajemství Andromedy a mimozemské obyvatele, zatímco se budete snažit najít nový domov pro lidskou populaci

Universum Mass Effect se vrací - Vaším úkolem bude vést lidstvo, které se snaží najít nový domov, poté, co se země stala neobyvatelnou. Nový díl se opět bude točit kolem potkávání nových charakterů, jež se ocitly v epické vesmírné sáze, naplněné tajemstvím uprostřed galaktického konfliktu.

Bojujte jako nikdy předtím - Bojujte se svým týmem proti hrůzu nahánějícím nepřátelům a nestvůrám. Těšit se můžete na nové vychytávky, jako je zničitelné prostředí, vyšší skoky a zbrusu nové zbraně a skilly, díky čemuž bude boj zajímavější a taktičtější.

Hrajte, jak chcete - Vytvořte si hrdinu k obrazu svému s úžasnými zbraněmi, schopnostmi a technologií. Díky tomu budete moci přežít proti silným mimozemšťanům, kteří se váš postup snaží zastavit za každou cenu.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5030935116397
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry RPG
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání březen 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací