Hra EA Xbox One UFC 3 (5030931121609) (vrácené zboží 8800450319)

bazar
Značka: EA , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: -9248308

Bazar - vrácené zboží 8800450319

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800450319

EA Sports UFC 3 (Xbox One)


Pokud jste velkým fanouškem akčních sportů, pak vám nesmí ve vaší sbírce her chybět třetí díl populární hry Ultimate Fighting Championship od společnosti Electronic Arts. Hra vás na první pohled uchvátí novými technologiemi a vše vám bude připadat jako živé.


Nechte se unést


Staňte se pánem zápasnického ringu a ovládejte každý kousek svého života. Naplánujte si své tréninky, vybírejte si tělocvičny a získávejte nové zkoušenosti. Čím lepší budete, tím více budete mít fanoušků a vaše kariéra poroste stále dál


Zažijte strhující herní zážitek v oktagonu! 


Naprostá revoluce


Užijte si naprosto úchvatné animační technologie. Pro hru bylo nasnímáno přes 5 000 nových animací a spousta z nich byla od začátku zcela přestavěna tak, aby byl výsledek opravdu precizní. Ve zdigitalizované podobě můžete zápasit za své oblíbené zápasníky, jako je například legendární Conor McGregor, velmi úspěšný Georges St-Pierre nebo bojovná Joanna Jedrzejcyzk. 


 Uhoďte do správného místa


V kleci v oktagonu se může o vítězství rozhodnout během sekundy. Vyzvěte spolubojovníka v lokálním multiplayeru. Sami si zvolíte svou taktiku soubojů. Můžete si vybrat ze spousty herních módů, jako je Knockout, Sumbission Shootout, Stand&Bang a další. V turnajovém režimu můžete své kamarády dokonce vyzvat lokálně i online. 


Osud máte ve svých rukách


Stejně jako v ostaních hrách od EA Sports, i v UFC si můžete zahrát kariérní mód, který se jmenuje G.O.A.T. Career Mode. Budujete si své jméno, svými výsledky získáváte nové fanoušky a vyděláváte více peněz, stejně jako to dělají zápasníci v opravdovém životě. Dokonce i vaše rozhodnutí mimo oktagon mají velký vliv na celý průběh vaší kariéry. 


 Vytvořte si vlastní vrcholový tým


V režimu Ultimate Team je velkou novinkou více možností utváření individualizované osobnosti a taktiky bojovníků. Fighter Chemistry vám umožní párovat jednotlivé zápasníky a tím získávat lepší bojovníky. Své vlastní vytvořené zápasníky můžete jakkoliv kombinovat s reálnými, jako například s Conorem McGregorem, Andersonem Silvou nebo Demetriousem Johnsonem. 

Vráceno - Použito

EA SPORTS™ UFC® 3 přináší revoluční bojový pohyb pomocí systému Real Player Motion Tech, nové herní animace díky které dosáhnete mnohem plynulejšího a citlivějšího pohybu než v ostatních sériích. Každá vaše rána, kop, blok nebo protiúder byly předělány ostřejší animační technologií, díky které vypadají lépe a téměř budete cítit každý úder, to vše vám přinese nejstrategičtější konkurenční boj v historii.

V G.O.A.T. kariérním módu si nyní můžete bojem získávat fanoušky, peníze pro trénink v nové tělocvičně, a vytvořit si obrovskou rivalitu s jinými bojovníky pro získání celosvětové pozornosti. Na tom, jak se budete prezentovat mimo klec nyní záleží stejně, jako jak se vám bude dařit uvnitř klece na vaší cestě stát se největším bojovníkem všech dob!

Navíc, zcela nová sada přizpůsobitelných režimů pro více hráčů vám dovolí čelit vašim přátelům v kleci v rychlých, zábavných a intenzivních bojích, kde jste vždy krůček od prohry a vítězství můžete dosáhnout mrknutím oka.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5030931121609
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
16 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 3.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací