Hra Microsoft Xbox One Hellblade Senua's Sacrifice (MZU-00014)

Značka: Microsoft , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: XBXMZU00014

Hra Xbox One

Zjistit dostupnost

Hellblade: Senua's Sacrifice


Zažijte dobrodružnou výpravu do hlubin vikingského světa. Hlavní hrdinkou této akční hry je zlomená keltská válečnice Senua, která se vydává do severského podsvětí. Její úkol zní přitom jasně. Musí bojovat za duši svého mrtvého milence. V cestě jí však stojí temní a zvrácení protivníci. Podaří se jí veškeré nástrahy překonat?


Hra vás vtáhne do mysli hlavní hrdinky


Tato jedinečná hra na Xbox One vznikla ve spolupráci s neurovědci a lidmi, kteří trpí psychózou. Tvůrcům z Microsoftu se tak podařilo do příběhu promítnout realistické myšlení a chování hlavní postavy, která musí čelit dlouhodobému duševnímu otřesu. Nechte se vtáhnout do hlubin mysli Senuy a prožívejte její strach a úzkost.


Od tvůrců Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, a DmC: Devil May Cry přichází příběh brutální cesty bojovníka do říše mýtů a šílenství. Ve vikingských časech se zlomená keltská válečnice vydává na výpravu do samotného vikingského pekla, aby bojovala za duši své mrtvé lásky. Vytvořeno ve spolupráci s neurobiology a lidmi trpící psychózemi, Hellblade: Senua’s Sacrifice vás přitáhne hluboko do Senuiny mysli. Hra je určena pro konzole Xbox One.

Herní platforma ESD XBOX
Virtuální realita kompatibilní Ne
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Region CZ
Datum vydání hry 4.12.2018
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne

Záruka 24 měsíců
Partnumber MZU-00014
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry akční
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 4.12.2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací