Hra Nintendo SWITCH Fire Emblem: Three Houses (NSS202)

Značka: Nintendo , Kategorie: Pro Nintendo
Kód zboží: NINNSS202

Hra Nintendo Switch

Zjistit dostupnost

Fire Emblem: Three Houses


Hra s úplně novým příběhem a postavami, kterou si nyní můžeš zahrát, jsi-li majitelem konzole Nintendo SWITCH a zároveň fanouškem tahových RPG her. Seirův chrám drží velkou moc na lidmi i zemi ve Fódlanu a na tobě je, abys prostřednictvím hlavního hrdiny navázal vztahy s obyvateli a získával informace, které by ti nějakým způsobem pomohly z této šlamastyky ven. Kromě toho samozřejmě dojde na bitvy, ve kterých se teprve ukáže, kdo bude ve Fódlanu pánem. 


Nové strategické prvky


Stejně, jako je nová samotná hra, tak v sobě přináší také zbrusu nové strategické prvky do bitev na bojišti s jednotkami, které se ve vřavě navzájem podporují. Máš buňky na to vyhrávat tahové RPG? Dokaž to a přežij i v nelítostném světě hry Fire Emblem: Three Houses


Nové strategické prvky do bitev s navzájem se podporujícími jednotkami.

 


Hra v novém světě


Ve Fódlanu v okolí Seirova Chrámu je to skutečně nebezpečné. Nauč se už ve školách, jak používat zbraně a speciální dovednosti, jako třeba kouzla. Staň se poté profesorem, zvol si kolej a veď ji v nelítostné bitvě, ve které může přežít pouze ten nejlepší. Každý dům ve hře má studenty různých osobností, vlastností a dovedností. Vzájemně v akademii mohou spolupracovat, posilovat své vazby a podporovat se na bojišti. 
 


Významné role


Jako v každé hře, i ve Fire Emblem: Three Houses se setkává hlavní hrdina s několika významnými charaktery. Tentokrát to budou Edelgard, Dimitri a Claude.

Úplně nová Fire Emblem hra s novým příběhem a postavami přichází na Nintendo Switch!

Příběh se odehrává ve Fódlanu, kde drží velkou moc nad zemí i lidmi Seirův Chrám. Jako hlavní postava musí hráč nejen bojovat v bitvách, ale může se v některých částech volně pohybovat, navazovat vztahy a sbírat informace.

Toto tahové taktické RPG přidává nové strategické prvky do bitev s navzájem se podporujícími jednotkami na bojišti. Máte buňky na to přežít a dobývat v této zbrusu nové Fire Emblem hře?

  • Tradiční RPG tahová strategie s novými prvky. Teď, když hráč pohne s jednotkou, podporující jednotky se pohnou spolu s nimi a podpoří je i v bitvě
  • V některých částech se mohou hráči volně pohybovat a komunikovat s ostatními postavami
  • Hra se odehrává v novém světě, Fódlanu, kde má velký vliv Seirův Chrám
  • Hlavní hrdina se setkává se třemi hlavními postavami - Edelgardem, Dimitri a Claude, kteří mají v příběhu významné role


PLATFORMA: Nintendo Switch
ŽÁNR: Tahové RPG
LOKALIZACE: Angličtina
PEGI: 12

Záruka 24 měsíců
Partnumber NSS202
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
Typ hry strategická
Vydavatel NINTENDO
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 26.7.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 27.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací