Hra Ostatní PC Hitman 2 Collectors Edition (5051892217910) (rozbalené zboží 8800119747)

bazar
Značka: Ostatní , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: -9040041

Bazar - rozbalené zboží 8800119747

Zjistit dostupnost
Bazar - rozbalené zboží 8800119747

HITMAN 2 Collector's Edition (PC)

Cíl musí zemřít. Agent 47, kterého hráči znají už skoro 20 let, musí vyrazit na další mise a eliminovat určené cíle v dílu HITMAN 2. Je jen na vás, jak se dostanete přes ochranku a zvýšená bezpečnostní opatření – ale musíte uspět. Šest nových propracovaných lokací čeká, až je poznáte jako své boty.


Hra, která se neomrzí

Zapomeňte na přímočarý postup a zběsilé mačkání spouště – i když i to je samozřejmě varianta. HITMAN 2 láká na herní principy dobře známé z minulých dílů. Můžete se plížit, převlékat za nenápadné postavy, sabotovat vybavení, využívat okolního prostředí… Jaký způsob likvidace je nejefektivnější, jaký nejrychlejší, jaký nejzábavnější?

Kromě zbrusu nové kampaně obsahuje hra také speciální nové mise včetně eliminace náročných cílů, bezplatný online obsah a speciální online režimy, kam se řadí například odstřelovačské mise, jež můžete hrát i s přáteli v kooperačním režimu.


Sběratelská edice

Součástí luxusní sběratelské Collector’s Edition je v první řadě replika Hitmanova kufříku. Fyzickou kopii hry dostanete v kovové krabičce a oceníte také klíčenku ve tvaru nábojnice, gumovou kachničku do koupele v obleku a sběratelskou minci.

Při předobjednání navíc získáte okamžitý přístup k módu Sniper Assassin. Exkluzivní obsah ve hře zahrnuje kufřík z italské kůže, oblek v půlnoční černé barvě, speciální pistoli a dálkově ovládanou výbušnou kachničku. Získáte také přístup k rozšiřujícím balíčkům 1 a 2.

Vráceno - Rozbaleno

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...

HITMAN 2 COLLECTOR'S EDITION obsahuje:

  • základní hra HITMAN 2
  • 4 denní předběžný přístup ke hře*
  • digitální obsah v podobě balíčku Executive Pack (italský kufřík z černé kůže, pistol ICA 19 Blackballer) a balíčku Collector's Pack (Concussive Rubber Duck, Midnight Black Suit)
  • kovový přebal hry (steelcase)
  • rozšiřující balíčky 1 a 2
  • replika kufříku na pistol a další svěratelské předměty, jako je klíčenka ve tvaru nábojnice, gumová kačenka a sběratelská mince

Klíčové prvky:

  • Svět je tvé zbraň - Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.
  • Nemilosrdný svět nájemných vražd - HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.
  • Nové herní módy - Představujeme nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.

Platforma: PC
Druh: Sandbox, akce, střílečky
Jazyková verze: Angličtina
Datum premiéry: 13.11.2018
Vydavatel: Warner Bros Interactive

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5051892217910
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční, střílečka
Vydavatel WARNER BRO
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 13.11.18
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 40.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací