Hra Ostatní PlayStation 4 Hitman 2 (CEP4338)

Značka: Ostatní , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: WBRCEP4338

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Ve hře HITMAN 2 cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

STARÝ ZNÁMÝ
Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív.

SVĚT JE VAŠE ZBRAŇ
Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU
Hitman 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity. V nabídce jsou pak i nové herní módy a nové způsoby, jak si nového Hitmana užít společně s kamarády, jako například kooperační mód Sniper Assassin.

Žánr: Akční
Lokalizace: Angličtina
PEGI: 18
Platforma: Playstation 4

Záruka 24 měsíců
Partnumber CEP4338
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel WARNER BRO
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 13/11/2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.6 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací