Hra Ostatní Warner Bros PC LEGO Lord Of The Rings (PC HRA)

Značka: Ostatní , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: CEN448452

Hra PC

Zjistit dostupnost

LEGO The Lord Of The RingsHra Lego The Lord of the Rings přímo vychází z legendární filmové trilogie Pán prstenů. Kopíruje tak dějové linie dílů Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů: Návrat krále. Hra je vhodná i pro celé rodiny, neboť umožňuje vytvořit páry a za postavičky Lego vyrazit k Hoře osudu, kdy cestou zažijete mnoho nebezpečných situací, budete muset řešit hádanky i bojovat s nebezpečnými soupeři.Na vlastní kůži tak zažijete příběh Froda Pytlíka a jeho společenstva, se kterým se vydává na riskantní pouť s jasným cílem – zničit Jeden prsten a zachránit Středozem. Cestou překonáte Mlžné hory, prozkoumáte Doly Morie, zabrousíte na Černou bránu Mordoru i se zúčastníte obrovských bitev se skřety, skuruty, Balrogem a dalšími hrozivými nepřáteli.Samozřejmostí je v podání Lego titulů také humor, jenž si užijete například při řešení rébusů a poznávání kraje. Zahrát si přitom můžete za hobita Froda, hraničáře Aragorna, čaroděje Gandalfa, elfa Legolase, trpaslíka Gimliho, gondorského válečníka Boromira a Frodovi hobití přátele Sama, Smíška a Pipina. Pokud se vám trilogie Pán prstenů líbila, je příběh ztvárněný postavičkami Lego povinností.LEGO The Lord Of The Rings
Hra Lego The Lord of the Rings přímo vychází z legendární filmové trilogie Pán prstenů. Kopíruje tak dějové linie dílů Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů: Návrat krále. Hra je vhodná i pro celé rodiny, neboť umožňuje vytvořit páry a za postavičky Lego vyrazit k Hoře osudu, kdy cestou zažijete mnoho nebezpečných situací, budete muset řešit hádanky i bojovat s nebezpečnými soupeři.

Na vlastní kůži tak zažijete příběh Froda Pytlíka a jeho společenstva, se kterým se vydává na riskantní pouť s jasným cílem – zničit Jeden prsten a zachránit Středozem. Cestou překonáte Mlžné hory, prozkoumáte Doly Morie, zabrousíte na Černou bránu Mordoru i se zúčastníte obrovských bitev se skřety, skuruty, Balrogem a dalšími hrozivými nepřáteli.

Samozřejmostí je v podání Lego titulů také humor, jenž si užijete například při řešení rébusů a poznávání kraje. Zahrát si přitom můžete za hobita Froda, hraničáře Aragorna, čaroděje Gandalfa, elfa Legolase, trpaslíka Gimliho, gondorského válečníka Boromira a Frodovi hobití přátele Sama, Smíška a Pipina. Pokud se vám trilogie Pán prstenů líbila, je příběh ztvárněný postavičkami Lego povinností.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PC HRA
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry dětské
Vydavatel WARNER BRO
Lokalizace Anglická
7 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací