Hra Ostatní Xbox One LEGO Marvel Super Heroes 2 (5051892210843)

Značka: Ostatní , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: WBR921109786

Hra Xbox OneXbox ONE SXbox One X

Zjistit dostupnost

Lego Marvel Super Heroes 2


Po velkém úspěchu prvních dvou dílů Lego Marvel se série vrací s dílem Super Heroes 2. Podobně jako v dalších LEGO hrách, i tentokrát čeká na hráče kombinace akčních scén a řešení hádanek.


Hulk potká Groota


Otevřený svět láká na směs známých míst z celkem 18 marvelovských lokací propojených v časoprostoru. Největším lákadlem pro hráče je ale možnost vtělit se do oblíbených superhrdinů, tentokrát navíc v originálních dobových provedeních.


Potkáte se kupříkladu se středověkou verzí Hulka nebo kovbojským Kapitánem Amerikou alias Spider-Gwenem. Některé postavy vycházejí přímo z komiksů, jiné potěší i čistě filmové fanoušky, třeba hrdinové Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy) nebo Ant-Man.


Cestujte časoprostorem


Jak se hrdinové dostali do víru časoprostoru? Čtyři roky po událostech v první hře cestuje Kang Dobyvatel různými dobami a dimenzemi, dobývá a unáší slavná města a spojuje je v jednu gigantickou Chronopolis. Superhrdinové z různých míst i dob musí spolupracovat, aby Dobyvateli zabránili v ovládnutí vesmíru.


Protože hlavní postavy ukořistí část Kangovy technologie, umí manipulovat časoprostorem. Díky tomu například budete moci ovládat věk Groota nebo přivolávat alternativní verze svých oblíbených hrdinů.


Kromě příběhové části láká hra na kompetitivní režim pro čtyři hráče, kteří spolu mohou bojovat ve speciálních arénách.  • LEGO® Marvel Super Heroes 2 je volným pokračováním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a přinese zcela nové a originální dobrodružství. Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporáků z odlišné éry a reality a typického LEGO® humoru.
  • Toto epické dobrodružství hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis."
  • "LEGO® Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také úžasné nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče," říká Tom Stone, ředitel společnosti TT Games. "Tato hra má potenciál oslovit jak fanoušky franšízy LEGO a Marvel, tak i úplné nováčky. Těšit se můžeme na celou řadu zcela nových herních postav známých z univerzu Marvel, tak i na staré dobré známé postavy v nových převlecích."
  • Hráči budou moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších.
  • LEGO® Marvel Super Heroes 2 přináší signifikantní LEGO humor a zábavu pro celou rodinu díky kooperativnímu a kompetitivnímu módu pro až 4 hráče.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5051892210843
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry akční
Vydavatel WARNER BRO
Lokalizace Anglická
7 let
Datum vydání 17.11.2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací