Hra RockStar PC Grand Theft Auto V (5026555064255) (vrácené zboží 8919015736)

bazar
Značka: RockStar , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: -9053021

Bazar - vrácené zboží 8919015736

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8919015736

Vráceno - Použito

Hra, která ohromila recenzenty a pokořila nejeden rekord, přichází na platformy nové generace.

Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplno využije síly systémů nové generace a přinese ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.

Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.

Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Všechen nový obsah vytvořený a vydaný od uvedení Grand Theft Auto Online včetně nových džobů, arzenálu zbraní, desítek nových aut, nemovitostí a možností při úpravě postav bude v Grand Theft Auto Oline pro PlayStation 4, Xbox One a PC zahrnut.

Navíc stávající komunita hráčů dostane možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do PlayStation 4, Xbox One nebo PC verze.

Technická specifikace

  • Platforma: PC
  • Typ hry: Akční
  • Věková kategorie: 18

Záruka 36 měsíců
Partnumber 5026555064255
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční
Vydavatel ROCKSTAR G
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 24.3.2015
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.8 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 14.4 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací