Hra RockStar PlayStation 4 Grand Theft Auto V (5026555416993)

Značka: RockStar , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: RSTPS4GTAV

Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými...

Zjistit dostupnost

Hra, která vás ohromí a nadchne!

Akční hra, která ohromila zkušené hráče i úplné nováčky, dostává v recenzích vysoké hodnocení a po vydání mizela v krabicové i elektronické verzi pro Xbox One či PC závratnou rychlostí. Nyní konečně přichází i na platformu PlayStation 4, platformu nové generace. Grand Theft Auto V využívá schopností moderních platforem, díky kterým se hráči dočkají neopakovatelného zážitku vysoce rozšířeného otevřeného světa, v němž si užijí hustější dopravu, vylepšenou umělou inteligenci nebo efekty počasí či poškození oproti předchozím dílům známé série.

Otevřený svět, zločinecká kariéra i postup v žebříčku!

Vysoké rozlišení a o mnoho detailnější grafika umožní naplno se ponořit do osudů tří hlavních postav a spolu s nimi prožívat jejich spletitý životní osud v rozlehlém herním světě Los Santos, který má velmi nejistou ekonomiku, a proto se to tu napínavými akcemi jen hemží. Tento obrovský svět vám nabízí nejen nebezpečné honičky či přestřelky, ale také možnost stát se jeho nejslavnějším zločincem a stanout tak na prvním místě v žebříčku.

Vymazlený multiplayer!

Hra nabízí i možnost spojit se se svými přáteli a užít si tak tuto akční senzaci mnohem víc. Se svými známými můžete například zažívat plnění různých misí za peníze (pouze herních), nakupovat nemovitosti, budovat si své sídlo nebo si v editoru upravit svoji vlastní postavu. Mimo to se můžete mezi sebou utkat v přestřelkách či vytvářet nový obsah a ten poté sdílet s komunitou hry Grand Theft Auto V.

Hra, která ohromila recenzenty a pokořila nejeden rekord, přichází na platformy nové generace.

Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplno využije síly systémů nové generace a přinese ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.

Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.

Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Všechen nový obsah vytvořený a vydaný od uvedení Grand Theft Auto Online včetně nových džobů, arzenálu zbraní, desítek nových aut, nemovitostí a možností při úpravě postav bude v Grand Theft Auto Oline pro PlayStation 4, Xbox One a PC zahrnut.

Navíc stávající komunita hráčů dostane možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do PlayStation 4, Xbox One nebo PC verze.

Hra vychází 18.11. 2014

Technická specifikace

  • Platforma: PS4
  • Typ hry: Akční
  • Věková kategorie: 18Záruka 24 měsíců
Partnumber 5026555416993
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel ROCKSTAR G
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 18.11.2014
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací