Hra Sega SWITCH Two Point Hospital (5055277035922)

Značka: Sega , Kategorie: Pro Nintendo
Kód zboží: SEG5055277035922

Hra Nintendo Switch

Zjistit dostupnost

Two Point Hospital


Nauč se jako ředitel nemocnice ve hře s názvem Two Point Hospital, určené pro herní konzoli Nintendo Switch, denně vypořádat s nejrůznějšími obšírnými situacemi a mnoha složitými výzvami, které ti provoz nemocnice přinese. Prokaž, že jsi člověkem na svém místě, který si teplé křeslo ředitele zaslouží jako nikdo jiný. Za každých podmínek budeš muset dokázat, že se na toto místo hodíš třeba tím, jak zvládneš stavět, budovat a všemožně inovovat svou nemocnici, abys dokázal se svým týmem co nejlépe léčit pacienty.
 


Navrhni si vlastní nemocnici


Management simulátor s názvem Two Point Hospital ti umožňuje navrhnout a postavit vlastní nemocnici. Tím ale zábava nekončí, naopak. Ty nejtěžší úkoly přijdou, až když nemocnici uvedeš do provozu a budeš se muset jako její šéf vypořádat s nečekanými komplikacemi. Postarej se o to, aby se u tebe pacienti cítili dobře, optimalizuj design nemocnice, vylepši její chodby, nebo se vlastnoručně zastaň o to, aby se lidé cítili pohodlně v čekárnách jednotlivých oddělení. Dej si ale pozor, aby se ti podařilo uhlídat tok peněz.
 


Vylepšuj svůj podnik


Neustále vymýšlej nové věci, aby ses dokázal na tvrdé konkurenci trhu uplatnit a pacienti rádi navštěvovali právě tvou nemocnici. Proto je potřeba vybavit vše tak, aby ve tvém zařízení bylo možno vyléčit nemoci různých druhů, které na tebe ve hře čekají, a to včetně vzácných a raritních onemocnění, při jejichž průběhu si budeš muset poradit vždy s konkrétními léčebnými postupy. Pro tyto příležitosti je potřeba najmout správný personál, aby zvládl zvyšovat tvému podniku prestiž.

V netradičním a fascinujícím světě Two Point Hospital se jakožto ředitel nemocnice musíte naučit každý den vypořádat s mnoha ošidnými situacemi a nejrůznějšími výzvami a také prokázat svou schopnost stavět, léčit pacienty a inovovat za každých podmínek. Nyní poprvé na konzole!

Navrhněte a postavte si svou vlastní nemocnici! Představujeme management simulátor Two Point Hospital, který Vám umožní okusit práci ředitele nemocnice na vlastní kůži. Optimalizujte design nemocnice, abyste navýšili tok pacientů a peněz, stavte chodby, pokoje a čekárny dle svých představ. Rozšiřte svou nemocnici do několika budov a získejte tak ještě více pacientů. Umisťujte dekorativní a funkční předměty okolo nemocnice pro zvýšení prestiže, pobavení pacientů a zajištění jejich pohody.

Lečte neobvyklé nemoci

V Two Point Hospital na Vás čeká rozmanitá škála nejrůznějších nemocí, přičemž nechybí ani hotová raritní onemocnění, se kterými si budete muset poradit vždy za využití konkrétního léčebného postupu.
Diagnostikujte nemoci, stavte ty správné místnosti a najímejte správný personál, abyste se s nimi vypořádali co nejlépe a předešli tak pandemii. Následně provádějte výzkum a zavádějte vylepšené léčebné postupy.

Vylepšujte a rozšiřujte svou nemocnici

Poté, co postavíte a rozběhnete svou první nemocnici, budete připraveni se vrhnout na větší výzvu v podobě větší, lepší a více prosperujícího zařízení. Zakupte nové stroje, najměte více kvalifikovaného personálu, zvelebujte areál nemocnice a zrychlete tak svůj výdělek. Investujte do vzdělávání svých zaměstnanců, čímž zvýšíte efektivitu jejich práce.

Datum vydání: Q4 2019
Žánr: Strategie
LOKALIZACE: Anglická
PEGI: 3

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055277035922
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
Typ hry simulátor, strategická
Vydavatel SEGA
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání Q4 2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.4 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací