Hra Sony PlayStation 4 Days Gone (PS719796718)

22% sleva
22%
Značka: Sony , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: SONPS719504757

Hra PS4

1 799 Kč

Ušetříte: 22 % = 400 Kč

Naše cena s DPH:

1 399

Na splátky od: 154 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Days Gone


Days Gone je bez pochyb jednou z nejočekávanějších exkluzivit roku 2019 pro PlayStation a k nám přichází ještě s jednou skvělou zprávou – českou lokalizací! Naplno si tak užijete silný příběh plný zoufalství, lítosti i zrady v obrovském otevřeném světě této dlouho připravované akční adventury.


V roli bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna, který je v postapokalyptickém světě lovcem odměn, budete hledat důvod žít. V úžasných scenériích budete získávat vybavení, díky němuž vyrábíte potřebné předměty a zbraně, stejně tak ale můžete zkusit navštívit obchod anebo zvolit drsnější cestu...


A co se vlastně stalo s lidstvem? Zdevastovala jej celosvětová pandemie a přeživší likvidují i divocí freakeři. Chybám se tak musíte vyvarovat – kterákoli by totiž mohla být vaše poslední!Jedna z nejočekávanějších PlayStation exkluzivit roku 2019 – dvojnásob pak pro nás zásluhou české lokalizace.

Krásné i smrtící


Ocitnete se na severozápadě Ameriky – krásném i smrtícím místě. Narazíte na louky, lesy ale i lávová pole a zasněžené pláně. V otevřeném světě budete objevovat ale i jeskyně, doly, venkovská městečka i majestátní pohoří.


 


Proměnlivé prostředí


Na Deaconově motorce můžete prozkoumávat svět s dynamicky se měnícím prostředím, kde se střídá počasí i den a noc. A také freakeři se chovají podle toho.


 


Brutální střety


Abyste v brutálním světe plném freakerů přežili, budete muset využívat různé pasti, zbraně i vylepšovat to, co umíte. Jinak by vás zdevastovala horda.


 


Silný příběh


Na co se můžete skutečně těšit, je silný příběh plný zoufalství, zrady i lítosti. A vy, jakožto Deacon St. John, hledáte naději po silné osobní ztrátě…

Tenhle svět si jde pro tebe
Tvá motorka je tvým záchranným lanem, bez kterého nemáš v tomhle strhujícím akčním dobrodružství z rozlehlé a nelítostné divočiny šanci přežít.

Nasedni na motorku a vrhni se do boje ve smrtícím post-pandemickém světě Ameriky
Máš schopnosti – a nervy – přežít hrůzy zničeného světa v tomto ohromném otevřeném světě akční adventury?

Nazuj si zašpiněné boty bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna a dnešního lovce odměn a zkus v zemi obklopené smrtí najít důvod k životu. Na kdysi obydlených místech hledej vybavení, z něhož můžeš vyrábět cenné předměty a zbraně, nebo zkus své štěstí v poctivém obchodě s dalšími přeživšími, kteří se tak snaží zajistit si živobytí… a nebo zvol násilnější prostředky.

Globální pandemie srazila lidstvo na kolena a další smrtící údery schytává od divokých freakerů, a tak každá chyba, které se v nepřátelském prostředí severozápadních hor dopustíš, může být tvá poslední.

Ohromující prostředí
Lesy a louky, zasněžené pláně i lávová pole... severozápad Ameriky je krásný i smrtící. Prozkoumej řadu pohoří, jeskyň, dolů a malých venkovských městeček poznamenaných miliony let vulkanické činnosti.

Brutální střety
Budeš-li chtít přežít navzdory krutým gangům a hordám freakerů potulujícím se krajem, budeš muset plně využívat různé vlastní pasti, zbraně a vylepšovat i své schopnosti. A nezapomeň na svou tuláckou motorku, v rozlehlé krajině je to nedocenitelný nástroj.

Proměnlivé prostředí
Naskoč na Deaconovu spolehlivou motorku a vydej se na průzkum dynamického světa, který výrazně ovlivňuje počasí, střídání dne a noci i vyvíjející se freakeři, kteří se přizpůsobují svému prostředí – a lidem v něm.

Poutavý příběh
Ponoř se do silného příběhu plného zoufalství, zrady a lítosti, protože Deacon St. John hledá naději poté, co utrpěl hlubokou osobní ztrátu. Co z nás dělá lidi tváří v tvář každodennímu boji o přežití?

Datum vydání: 26.04.2019
Žánr: Akční
Vydavatel: SIEE
Výrobce: Bend Studio
Platforma: PlayStation 4

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719796718
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel SCEE
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 26.04.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací