Hra Sony PlayStation 4 DriveClub (PS719277378)

Značka: Sony , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: SONDRIVECLUB

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Driveclub, závodní hra


Drive club se po zcela zásadní změně struktury konečně dostává i k nám. Hráči se jednoznačně shodují na tom, že změna hře prospěla a dostává docela jiný a lepší rozměr. Pokročilá závodní hra je srdcem automobilové kultury a neměl by si ji nechat ujít žádný závodník.


Driveclub


Připojte se do klubu!


Získejte více tím, že hrajete v klubu s přáteli. Díky tomu se dočkáte různých speciálních výzev, které prověří váš team. Připojte se k již existujícímu klubu nebo si vytvořte vlastní a spolupracujte s až dalšími pěti hráči. Veškeré zkušenosti ve hře se od každého člena teamu přenáší na celý klub. Odlište svůj klub vlastními logy a barvami. Buďte jedineční!


Získejte poctu a slávu


Tím jak budete v klubu dokončovat různé výzvy a vyhrávat závody, bude váš klub získávat další a další zkušenosti. Každý klub ve hře má k dispozici hodnocení svého věhlasu. Vyšší známost vašeho klubu vám tak ve hře otevře nový obsah a vy se budete moci zůčastnit dalších závodů. Společně se svým teamem či jako sólový jezdec. I při závodu bez teamu se přesto vaše zkušenosti započítávají celému vašemu klubu. 


Driveclub


Postavte se výzvám čelem


Různorodé výzvy, kterých se můžete se svým vozem zůčastnit, nedovolují hře upadnout do stereotypu. Každý hráč vyznávající různé styly závodů tak má možnost zůčastnit se výzev přesně dle jeho stylu. Navíc můžete vytvářet vlastní výzvy a sdílet je s celým světem.


Nádherné tratě z celého světa


Tratě inspirovány reálným světem. Vyzkoušejte si vaše technické řízení na rychlých tratích v Kanadě, zkontrolujte vaše reflexy na nepředvídatelných silnicích ve Velké Británii, nebo zostřete vaše dovednosti na horských a prašných silnicích v Indii.


Platforma: PS4
Žánr Závodní
Vydavatel SCEE
Výrobce Evolution Studios
Věk 3+

Sdílej radost ze závodů s celým svým klubem
Nejde tu jen o výhry a prohry. Jde hlavně o týmového ducha. Jde o společný boj, vzájemnou podporu a společné získávání bodů a odměn. A hlavně jde o to, jak se stát součástí klubu a užívat si radost ze závodění.

Pokud nejedeš na prvním místě, nezoufej si! Přímo v závodech na tebe čekají jedinečné výzvy, díky kterým můžeš získat bonusové body pro sebe i svůj klub

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719277378
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry závodní
Vydavatel SONY CZECH
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání 8.10.2014
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací