Hra Sony PlayStation VR Worlds (PS4) (PS719854555 )

Značka: Sony , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: SONPS719854555

Hra Playstation VR

Zjistit dostupnost

VR Worlds


Virtuální realita už není sci-fi. Stačí nasadit brýle PlayStation VR, sluchátka, do rukou chytit ovladač DualShock nebo Move a pustit se do hry. Něco takového jste pravděpodobně zatím nezažili, ani pokud máte rádi 3D kino. Hry s prostorovými efekty jsou totiž mnohem živější.


Hrajte očima a zapojte celé tělo


Jako ukázka může posloužit hra The London Heist z balíčku VR Worlds. V její roli se dostanete rovnou do akce, kdy ovladačem Move ovládáte přímo ruce svého hrdiny. Vidíte ten rozdíl? Ne zbraně, ne volant, ale ruce. Pokud třeba prcháte před gangstery po dálnici, můžete chytnout kliku ve dveřích a otevřít je za jízdy. Můžete otáčet knoflíkem autorádia, můžete chytit plechovku s pitím a vyhodit ji ven… A co teprve až dojde na střelbu? Není lepší ručně zasunout zásobník do zbraně, než jen tupě mačkat jedno tlačítko?


Pět her pro virtuální realitu


Další čtyři hry a ukázky demonstrují, jak daleko virtuální realita dospěla. Můžete se kochat grafikou při ponoru do žraločí jeskyně v Into the Deep, ve VR Luge se zase položíte na sáně a pustíte se sjezdem z kopce, svištíce ve stokilometrové rychlosti mezi projíždějícími auty a kamiony. Výborně vypadá třeba Scavenger's Odyssey – v této sci-fi budete ovládat robota svými prsty i očima. Najednou zjistíte, že je akce uvěřitelnější, když nemusíte mířit stejně, jako chodíte.


Datum vydání: 13.10.2016
Žánr: Akční / Dobrodružné / Sportovní
Vydavatel: SIEE
Výrobce: SIE London Studio

Nový svět virtuální reality Ponoř se do nových světů s těmito pěti novými zážitky ve virtuální realitě – všechny jsou exkluzivní pro PlayStation®VR.

Vytvořeno pro PS VR Vstup do světa PlayStation® VR Worlds a užívej si pět jedinečných a exkluzivních zážitků pro PlayStation®VR.

Postav se tváří v tvář velkému bílému žralokovi, prodírej se skrz rozpadající se vesmírné vraky, vyhýbej se rušnému provozu, pokus se přežít ve futuristických sportovních utkáních nebo se zúčastni drsného gangsterského thrilleru v Londýně.

The London Heist Zahraj si za gangstera v drsném londýnském podsvětí East-endu. Připrav se na dramatickou loupež, uprchni v bleskurychlé horečce a pak odolej brutálnímu výslechu, který končí děsivě obtížnou volbou…

Ocean Descent Ponoř se do hlubin podmořského dobrodružství v bezpečnostní kleci a sleduj život v oceánu všude kolem sebe. V průběhu výpravy do hlubin tě čekají úchvatné výhledy, ztracené tajemství i extrémní nebezpečí.

Scavengers Odyssey Naloď se na palubu dynamického mimozemského plavidla, které si poradí s každým prostředím, a vydej se na průzkum zrádné mlhoviny, kde na tebe čeká velmi cenný mimozemský artefakt. Přeskakuj celé kaňony, prodírej se obřími mimozemskými vraky a střílej po nepřátelských příšerách, které ti brání v cestě k záhadnému pokladu.

VR Luge Užívej si adrenalinové pouliční závody pouhých několik centimetrů nad asfaltem. Proplétej se mezi všudypřítomnými automobily, vyhni se sesuvům půdy, prosvišti pod velkými náklaďáky a jako první dojeď do cíle.

Danger Ball Zahraj si jedinečný kompetitivní sport budoucnosti, ve kterém záleží jen a pouze na vítězství. Vylepšuj si dovednosti, znič své rivaly a přežij, abys zvítězil v turnaji. Vyhraj, nebo padni.
Do hlubin oceánu
Ocean Descent

Ponoř se do hlubin podmořského dobrodružství v bezpečnostní kleci a sleduj život v oceánu všude kolem sebe. V průběhu výpravy do hlubin tě čekají úchvatné výhledy, ztracené tajemství i extrémní nebezpečí.
Na saních
VR Luge

Užívej si adrenalinové pouliční závody pouhých několik centimetrů nad asfaltem. Proplétej se mezi všudypřítomnými automobily, vyhni se sesuvům půdy, prosvišti pod velkými

Hlavní obsah Velká spousta různého obsahu a odlišných herních žánrů, které nádherně představují vynalézavý VR design, nejlepší efekty ve své třídě a binaurální zvukový doprovod.

Obsahuje plné verze kritiky oceněných zážitků s VR The London Heist, VR Luge a Ocean Descent a k tomu nové herní režimy, výzvy VR World a mnohé další.

Zápol s kamarády doma v obýváku nebo s dalšími hráči z celého světa a zapiš se do žebříčků VR Worlds. Díky nejrůznějším světům a ohromující síle VR tu každý, od příležitostných hráčů až po herní veterány, objeví něco nového a báječného.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719854555
Další parametry
Platforma Playstation VR
Typ hry akční, sportovní, dobrodružná
Vydavatel SCEE
Lokalizace Anglická
16 let
Datum vydání 13.10.2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací