Hra SQUARE ENIX PC Marvel's Avengers (5021290084766)

Značka: SQUARE ENIX , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: SQU5021290084766

Hra PC

Zjistit dostupnost

Hra SQUARE ENIX Marvel's Avengers pro PC


Square Enix přináší titul Marvel's Avengers, který nesmí chybět ve sbírce jakéhokoli fanouška světa Marvel. Spoléhá totiž na silný příběh a bohatý svět plný hrdinů.


Vaši hrdinové v akci


Ve hře můžete klasicky hrát v režimu jednoho hráče i si užívat kooperativní hraní až se 4 spoluhráči online. Hra přitom začíná v Den A tím, že Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow spolu s Thorem odhalují futuristickou centrálu Avengerů na velkolepé akci v San Franciscu, včetně jejich helicarrieru, kterému sílu dodává experimentální zdroj energie.


Filmový příběh a akce


Nemůže to být však tak jednoduché a vše vyústí v katastrofickou nehodu, za kterou veřejnost viní právě Avangery, kteří se kvůli tomu rozpadnou. Příběh se následně přesouvá o pět let déle, kdy už jsou suprehrdinové mimo zákon a zároveň představují jedinou šanci na to, jak zachránit svět.


Vývojáři přitom sami uvádějí, že hra bude přinášet pravidelné aktualizace obsahu a hráči si v ní užijí dechberoucí výpravu trvající několik let.


Marvel's Avengers zvou hráče, aby si splnili sen o superhrdinech. Vynikající příběh a neustále se rozvíjející svět se společně postarají o dokonalý herní zážitek s Avengers. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

Marvel's Avengers začínají v Den A, kdy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu - včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

Marvel's Avengers přinášejí filmový příběh, spolu s vysokooktanovou akcí, která proslavila Crystal Dynamics. Hra přinese pravidelné aktualizace obsahu a zavede hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.

Platforma: PC
Druh: Marvel, Akce, Dobrodružné
Jazyková verze: CZ titulky
Datum premiéry: 15.05.2020
Vydavatel: Square Enix

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5021290084766
Další parametry
počítač
Typ hry akční, dobrodružná
Vydavatel SQUARE ENI
české titulky
Doporučený věk 16 let
Datum vydání 15.05.2020
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.7 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací