Hra Ubisoft PC Steep (USPC05883)

výprodej
Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: UBTUSPC05883

Hra PC

Zjistit dostupnost

SteepExtrémní sporty prostě táhnou. Jenže postavit se na skoro vertikální svah, zapnout se do přezkáčů a odpíchnout se dolů vyžaduje hodně umu a ještě více odvahy, kterou má jen málo z nás. Jestli hledáte cestu, jak dopovat adrenalin bezpečně, hrajte Steep. Hru, která přeskočila všechny bariéry mezi žánry videoher.Snowboard, padák, wingsuit, lyže…Zimní sporty mají mnoho podob. Ale kdo jednou okusil poctivý freeride v prašanu nebo tuší, jak se létá ve větrném tunelu, se s obyčejnou sjezdovkou nesmíří. Proto Steep servíruje otevřený svět pro vás i kámoše, kde se můžete potkávat a sportovat spolu. Je vám asi jasné, kam to míří: můžete si dát závod lyže vs. prkno, ale taky zašvindlovat a na skokánku roztáhnout padák a kus se proletět.Plynulost je nade všeSportovci často používají termín „flow“. Často to znamená, že se tak přizpůsobí terénu a podmínkám, že si divák musí myslet, že se jedná jen o nacvičenou sérii triků připravenou na míru trati. Tento dojem Steep zachovává. Sportovní náčiní měníte za běhu, abyste vytěžili okolí na maximum. Chcete příklad? Lesem můžete prokličkovat na lyžích, nebo přeletět ve wingsuitu. A teď si odpovězte sami: Co je lepší?Prohánějte se obrovským otevřeným světem v Alpách a na Aljašce, kde je sníh vždy čerstvě napadlý a jízda nikdy nekončí. Zdolejte nejimpozantnější vrcholky světa na lyžích, snowboardu, ve wingsuit kombinéze nebo s padákovým kluzákem. Vystartujte sami nebo bok po boku s dalšími hráči. Nahrávejte a sdílejte ty nejšílenější triky, které svět kdy viděl. Vyzvěte kamarády, aby si vyzkoušeli vaše vlastní trasy, a celý svět, ať se pokusí překonat vaše nejlepší triky a znovu prožít vaše nejepičtější pády.

Hory na vás čekají, tak se hoďte do gala, připoutejte se a spusťte se dolů.

Klíčové prvky: RAZTE SI VLASTNÍ CESTU Volně se pohybujte otevřeným světem, sami se rozhodněte, jakým způsobem chcete zdolat toto obří horské hřiště, a jeďte svou vlastní cestou.

Zvolte si při objevování horských tras jeden ze čtyř jedinečných prostředků: lyže, snowboard, wingsuit kombinézu nebo padákový kluzák.
Razte si cestu zasněženým terénem a oblohou, objevujte skrytá zákoutí anebo si jen tak vychutnávejte krásu, kterou vám může vysokohorské prostředí Alp a Aljašky nabídnout.

PROŽIJTE S OSTATNÍMI NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE Sdílejte s ostatními hráči vzrušující, adrenalinem nabité zážitky.

Setkávejte se s jinými hráči v otevřeném světě a rozhodněte se, jestli je budete následovat a hrát s nimi.
Spojte se s kamarády a vytáhněte se s těmi nejšílenějšími kousky, jaké si jen lze představit; můžete dokonce i kombinovat sportovní disciplíny a vymyslet tak pořádně ulítlé triky.
Vyzvěte kamarády, ať se pokusí překonat vaše osobní rekordy, trasy a skóre.

ZÚČASTNĚTE SE ŠIROKÉ ŘADY VÝZEV Dokažte, že jste králem či královnou hor, a pusťte se do jedinečných, velkolepých výzev, které důkladně otestují vaše schopnosti.

Zúčastněte se specifických výzev navržených pro každou disciplínu zvlášť, například skoku na lyžích, létání u země nebo lesního slalomu.
Soutěžte v každé disciplíně s kamarády a celou herní komunitou prostřednictvím výsledkových tabulí.
Vydejte se na epické horské výpravy, abyste objevili tajemství hor a zažili neopakovatelné chvíle.

SDÍLEJTE VŠE Myslíte si, že stojí za to se o vaše zážitky podělit? Připomeňte si své nejpůsobivější chvilky a výzvy a sdílejte nahrávky na všech sociálních médiích. Pokaždé, když si prorazíte novou cestu z kopce, stanete se autory jedinečného sjezdu, na který se mohou podívat vaši kamarádi online a zažít jej s vámi. Připomeňte si všechny své nejelegantnější jízdy, nejdrsnější kolize i nejdivočejší triky. Zvolte si ideální úhel kamery, tempo a rychlost přehrávání, vytvořte dokonalý záznam a vyzvěte svět, aby se váš výkon pokusil překonat!

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber USPC05883
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry sportovní
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 31.12. 2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.7 cm
Výška balení 1.6 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací