Hra Ubisoft PC Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (USPC06370)

Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: UBTUSPC06370

Hra PC

Zjistit dostupnost

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint


Ghost Recon Breakpoint


Staňte se elitním vojákem, kterého vysílají jen na ty nejtajnější a nejnebezpečnější operace. Vydejte se na souostroví Auroa někde v Jižním Pacifiku, kde se budete muset vypořádat s nástrahami deštných pralesů i zasněžených vrcholků hor. Společnost Skell Technology jej proměnila v hi-tech utopii, ale jak už bývá zvykem, klid a mír netrvají věčně.


Propracované herní mechanismy


Aurou ovšem z neznámých důvodů obsadila skupina The Wolves – vaši bývalí spojenci z řad agentů Ghosts, které vede plukovník Cole D. Walker. Mají kontrolu nad drony vyvíjenými Skell Technology a pokusí se vás nemilosrdně zlikvidovat. Skrývejte se před nepřáteli v unikátních přírodních prostředích, nebo se přímo vydejte do bitvy ve vozidle. Budete čelit zrádnému terénu i zraněním, jež ovlivní váš výkon. Chování počítačových nepřátel řídí pokročilá umělá inteligence, takže se budete muset naučit dokonale využívat okolní prostředí.


Hru můžete hrát jak sami, tak s přáteli. Spolupracujte na plnění úkolů se svými přáteli v dokonale vyladěném kooperativním režimu. Spoluhráči se dokonce můžou připojit kdykoli během mise, aniž by to mělo vliv na váš postup hrou. Porazte Wolves, plňte vedlejší úkoly, nebo se v krátkých akčních herních režimech obraťte proti sobě navzájem. Váš unikátní Ghost, u kterého si můžete přizpůsobit jak vzhled, tak schopnosti, vás bude provázet všemi herními režimy.


Vydavatel Ubisoft navíc přislíbil, že bude hru pravidelně rozšiřovat o nový obsah, od misí přes vybavení po nové herní režimy.


Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint vychází 4. října 2019. Podívejte se na ukázku přímo ze hry:


Tentokrát se nekoná žádný briefing
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka zasazená do rozmanitého nepřátelského a tajemného otevřeného světa, kterou můžete hrát celou úplně sami nebo s dalšími třemi spoluhráči. Jste zranění, pomoc je v nedohlednu a v patách máte bývalé členy své jednotky – musíte bojovat o přežití a navíc v neznámém prostředí souostroví Auroa. Vyberte si správné spojence a rozhodněte se, jak porazíte svého nejsilnějšího nepřítele.

Objevte tajemné a různorodé souostroví
Prozkoumejte Aurou, domov technologického giganta Skell Technology. Nechte se obklopit tajemným místem, kde se technologicky pokročilá architektura mísí s divokou a nespoutanou přírodou.

Zneškodněte své bývalé spolubojovníky
Postavte se svým nejnebezpečnějším nepřátelům – skupině Wolves, což je ve skutečnosti jednotka bývalých vojáků, kteří jsou nebezpeční a připravení vás dostat za pomoci těch nejefektivnějších zabijáckých strojů a technologií, které si dokážete představit. Obsadili souostroví Auroa a ovládají to nejdůležitější, co na ostrově je: drony. Navíc je vede váš bývalý spolubojovník, plukovník Cole D. Walker.

Vžijte se do pozice člena jednotky Ghosts, která zůstala bez pomoci na nepřátelském území
Vyzkoušejte svoji schopnost přežít a přizpůsobit se různým prostředím Auroy. Překonávejte nové výzvy a překážky, jako jsou strmé svahy, mnohočetná zranění a únava. S dalšími členy svého týmu postavte tábor, starejte se o svoje vybavení a zbraně uložené ve svém bivaku a měňte své strategie podle měnící se situace.

Využijte naprostou volnost při přizpůsobení svého vojáka
Udělejte si postavu a díky tisícům různých kombinací možností si vytvořte perfektního vojáka. Svět je plný materiálů, ze kterých můžete vyrábět nejrůznější vylepšení a doplňky pro své zbraně a výstroj, aby váš voják dokázal zvládnout každou situaci vaším vlastním herním stylem.

Nový sdílený herní postup a nejlepší obsah po dokončení příběhu ve své třídě
Váš postup je společný pro PvP i PvE část hry. Po vydání hry se po několik let budou vydávat aktualizace a pokračovat podpora. Hráči poznají nové příběhy, získají nové funkce a nové schopnosti, se kterými se budou překonávat nové nástrahy v nových lokacích a v novém typu obsahu po dokončení příběhu: raidech.

Minimální systémové požadavky: Processor: Intel Core i5-4670 or AMD FX-8120
Pamět RAM: 6 GB
Operační systém: Windows 7/8/10 ( 64-bit )
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon R7 265 ( 2GB )

PLATFORMA: PC
ŽÁNR: Akční, střílečka, otevřený svět
LOKALIZACE: České titulky
PEGI: 18

Záruka 24 měsíců
Partnumber USPC06370
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční, střílečka
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 4.10.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 28.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací