Hra Ubisoft PC Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (USPC069401)

výprodej
Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: UBTUSPC069401

Hra

Zjistit dostupnost

Nejste Rambo, ale specialistaI nejmodernější akční střílečky si berou za svůj vzor 80. léta a takové retro vážně není cool. Vtrhnout do místnosti a vykropit teroristy jednou dávkou je sice efektní na stříbrném plátně, ale nudné ve videohrách. Rainbow Six: Siege se hraje jinak – stačí jedna dobře mířená rána a je konec. Zní to krutě, ale přináší to v poslední době nevídaný herní aspekt: napětí.Připravte se, že v roli teroristů se stanete paranoikem, který bude každé šustnutí připisovat zásahové jednotce a v roli člena policejního komanda si rozhodně nebudete připadat jako neohrožený a nesmrtelný hrdina, kterému kráska držená jako rukojmí padne obdivně k nohám.

Tým je nejúčinnější zbraňSérie Rainbow Six vždy oplývala až neskutečně bohatou nabídkou zbrojnice. Časem ale zjistíte, že nejúčinnější zbraní jsou vaši kolegové z týmu. Kooperace, to je, oč v Siege běží: jeden voják chrání ostatní neprůstřelným štítem, druhý mu kouká přes rameno, jestli někdo nepotřebuje zastřelit, třetí už si v ruce připravuje oslepovací granát a čtvrtý hlídá, jestli se vám někdo nezkouší vplížit do zad.Na kalibru nezáleží, ani sebelépe vybavený tým nemá šanci proti sehrané partě. Zatímco spousta her se tímto principem sebevědomě ohání, u Rainbow Six je synchronizovaný postup alfou a omegou, sežeňte si proto dobrý tým a budete se v uniformě SAS, GIGN, Specnaz a dalších elitních jednotek královsky bavit.Jeden útočí, druhý se bráníAčkoli můžete Rainbow Six: Siege vnímat jako nástupce nesmrtelného Counter Strike, herní styl je mnohem otevřenější. Místo běhání s pistolí v ruce se připravte na obléhání teroristy obsazených lokalit. V jejich kůži budete stavět zátarasy, klást nástrahy a čekat, až vám do mířidel vběhne nepřítel. Jenže speciální jednotky taky nebudou bezbrané: nakouknou do okna dronem, probourají se zdí a až dostanete kulku do čela od snipera, kterého ani neuvidíte, vzpomenete si na základní pravidlo Rainbow Six: Siege, že smrt je rychlá.Rainbow Six Siege je připravované pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.

Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.

Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.

OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ
Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí zcela nový styl boje - nepřátelé mají možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovat pasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku.

Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči k dispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her Rainbow Six. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise.

PROTITERORISTICKÉ JEDNOTKY
Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky. V Ranbow Six Siege budou působit členové pěti celosvětově nejuznávanějších protiteroristických jednotek: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ.

Každý z těchto operátorů je specialista plnící v rámci mise zcela odlišnou roli. Každý z nich tak má svou vlastní unikátní osobnost a nabízí velmi odlišný herní zažitek. Někteří se soustředí na rychlý útok, zatímco jiní se zaměřují spíše na obranu – změňte složení týmu a otevřou se vám zcela nové strategie pro splnění vašich úkolů!

PROCEDURÁLNÍ DESTRUKCE
Destrukce tvoří jádro hratelnosti Rainbow Six Siege. Hráči mají nyní zcela bezprecedentní schopnost ničit okolní prostředí - zdi mohou být strženy a otevřít tak nové palebné linie, podlahy a stropy proraženy k získání nových přístupových cest. Všechno v okolním prostředí reaguje realisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebo množství použité trhaviny. V Rainbow Six Siege je destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často klíčem k vítězství.

Záruka 24 měsíců
Partnumber USPC069401
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 1.12.2015
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací