Hra Ubisoft PC Watch Dogs 2 (USPC07813)

výprodej
Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: UBTUSPC07813

Hra PC

Zjistit dostupnost

Watch Dogs 2Hackeři měli v kultuře odjakživa své místo. Některé filmy z nich udělaly nebezpečné psychopaty, v jiných médiích se objevili jako bojovníci proti příliš bujícímu systému, byrokracii a nesvobodě. Hrát za šílence byste asi nechtěli a hráči Watch Dogs znalí ví, že v této hře jde hlavně o tu kladnou stránku hackingu: odkrývání nelegálních praktik, větrání sejfů kriminálních bossů a trošku té rebelie.Vítej, slunné San FranciscoAiden Pearce si v minulém díle nevybral zrovna příjemné prostředí pro život. Uplakané Chicago proto ustoupilo prosluněnému San Franciscu, městu bez bariér. A tím nemyslíme jen volnost při řešení situací bojem, útěkem nebo (ideálně) hackováním počítačových systémů. Myslíme tím, že můžete nasednout do auta a jet po ulici, aniž by vás zatavila neviditelná zeď s oznámením, že musíte udělat to a to, abyste mohli popojet o sto metrů dál. Celé San Francisco se tak stane výběhem mladého hackera Marcuse Hollowaye.Popkultura na maximuSvět Watch Dogs 2 je naplněný „cool momenty“. Jak taková cool mise probíhá? Hlavní hrdina vypadá jako hipster. To je přece cool, ne? A dokáže kterýkoli počítač nabourat během vteřiny. Takže ukrást Ferrari parkující na každém rohu není problém – třeba s pomocí dronu za hrajícího hip-hopu a dubstepu. To je taky cool! A ty hlášky! Pro lidi vyrostlé v sociálních sítích ideální zábava. Nebo snad společenská sonda? Ani ta by bez perfektní hratelnosti nestačila a v Ubisoftu to moc dobře vědí. Proto do Watch Dogs 2 spadnete po hlavě a ani nebudete vědět jak…
  • Popis produktu

Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2.

  • V roce 2016 byl ctOS 2.0, pokročilý operační systém propojující městskou infrastrukturu, zaveden v několika amerických městech s cílem vytvořit bezpečnější a efektivněji fungující metropole.
  • Hrajte za Marcuse Hollowaye, nadaného mladého hackera žijícího v kolébce technické revoluce, San Fanciském zálivu. Přidejte se k nechvalně proslulé skupině hackerů známé jako DedSec a objevte skrytá nebezpečí systému ctOS 2.0, která mohou v rukou zkorumpovaných korporací sloužit ke sledování a manipulaci s lidmi v masivním rozsahu.
  • Se schopností hackovat a DedSecem na vaší straně rozjeďte hackerskou akci století, vyřaďte ctOS 2.0 z provozu a vraťe lidem svobodu!

Klíčové herní prvky
VÍTEJTE V SAN FRANCISKÉM ZÁLIVU: Objevte masivní a dynamický otevřený svět nabízející neuvěřitelné množství herních možností: Prohackujte si cestu skrze klikatící se ulice San Franciska nebo se nabourejte do kanceláří špičkových společností ze Silicon Valley.

HACKOVÁNÍ JE VAŠE ZBRAŇ: Hackujte městskou infrastrukturu, každé připojené zařízení a každou osobní databázi. Převezměte kontrolu nad drony, auty, jeřáby, bezpečnostními roboty a celou řadou dalších zařízení.

BUĎTE PÁNEM SITUACE: Použijte hackování a plížení nebo kombinaci hackování a vašich zbraní k dokončení úkolů. Upravujte své hackovací nástroje – RC auta, Quadcoptéry, zbraně tištěné na 3D tiskárnách a mnohem víc.

SOUVISLÉ PROPOJENÍ S PŘÁTELI: Zůstaňte propojeni s vašimi přáteli za pomoci zcela nového souvislého multiplayerového zážitku, který obsahuje jak kooperativní, tak kompetitivní aktivity.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber USPC07813
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 15.11. 2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.8 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací