Hra Ubisoft PlayStation 4 Tom Clancy's The Division (3307215804469) (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000006206)

bazar
Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: -9039802

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000006206

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000006206

Hra Ubisoft PlayStation 4 Tom Clancy's The Division

Pro všechny příznivce akčních her je zde připravena hra Tom Clancy´s The Division, jenž je určena pro herní konzole PlayStation 4. Hra je připravena společností Ubisoft a nabízí samozřejmě české titulky pro pohodlnější hraní.
 

New York se hroutí, zachraňte ho!

Jedna z nejznámějších metropolí světa byla zasažena smrtelnou pandemií. Jednotlivé systémy a složky postupně kolabují a centrum New Yorku vládne chaos. Jedinou možnou zbraní, jak se zabránit zkáze civilizace jste vy. Během hry se vžijete do postavy soběstačného agenta, který je schopen operovat bez jakéhokoliv velení. Nadějí na záchranu lidstva je totiž jen a pouze přísně utajovaná jednotka, The Division, jejímž se stanete členem. Tato jednotka je vládou povolávána pouze ve chvíli, kdy selžou všechny zbraně a další prostředky, které mají chránit civilizaci. A právě  v tuto chvíli přichází velká příležitost.

Nástrahy na každém kroku

Společnost se hroutí, všude panuje chaos, není dostatek potravin ani vody. V laboratoři byl vypěstován virus, který má zasáhnout celý svět. Staňte se hrdinou a zachraňte civilizaci. Jste jedinou nadějí, kterou New York má. Největší nástrahy nečíhají u bezprostřední hrozby v podobě smrtelného viru, ale přímo u jejích tvůrců.
 

Perfektní vybavení Vám pomůže zdolat překážky

Jednotka The Division má k dispozici prvotřídní technologie, které jako její člen můžete samozřejmě využívat a můžete se dostat i k novým prototypům. Během bojů rozhodně oceníte i nouzový batoh, který má každý agent a jehož obsah si můžete přizpůsobit podle svých představ. Vyzkoušejte tisíce zbraní a nejrůznější typy výbavy. Staňte se hrdinou, který zachrání New York.

Zajímavé zpracování, které zaujme

Samotný děj hry je velmi strhující a dokáže vtáhnout do děje každého hráče. Vývojáři si dali skutečně záležet a je to vidět na celkové propracovanosti hry. Vizuální stránka hry snad každého uzemní. Je zpracována do posledního detailu a působí velice věrohodně.

Náhradní/Silně deformovaný obal

Popis
New York City zasáhla zničující pandemie. Základní služby kolabují jedna za druhou. Všude vládne chaos. Společnost se během několika dní bez jídla a vody rozpadá. Vláda aktivuje přísně utajovanou jednotku soběstačných agentů, známou jako The Division. Tito agenti, kteří žijí mezi námi zdánlivě obyčejným životem, jsou schopni operovat nezávisle na velení, pokud vše ostatní selže. Při boji za zachování civilizace, budou agenti čelit konspiraci obřích rozměrů. Největší hrozbou nebude v laboratoři vypěstovaný virus, ale ti, kteří za jeho tvorbou stojí. Když se svět kolem hroutí, vaše mise začíná…

Herní prvky
*Totální kolaps - Žijeme v křehkém a složitém světě. Každý den se spoléháme na komplexní síť vzájemně provázaných systémů. Jakmile selže jeden, ostatní padnou také, což vytvoří smrtící domino efekt, schopný během několika dní ochromit celou společnost. Ve hře Tom Clancy’s The Division se ponoříte do děsivě chaotického New Yorku, kde veškeré struktury selhaly. Vaše mise coby člena jednotky Division bude společnými silami obnovit pořádek a získat opětovnou vládu nad městem.
*Nové pojetí série Clancyovek - Vítá vás online RPG odehrávající se v otevřeném prostředí, kde průzkum a vývoj postavy budou hlavními klíči k přežití. V lítém boji budete muset využít své schopnosti, zbraně a důvtip. Hrajte v otevřeném a dynamickém světě, jenž kombinuje klasické prvky značky Tom Clancy™: autentičnost, taktické rozhodování, RPG akce, obchod a další.
*Sociální aspekt - Spojte síly s přáteli v kooperaci, z níž můžete kdykoliv plynule vyskočit. Využijte kombinaci vašich schopností, hledejte zdroje nákazy a vypořádejte se s každou hrozbou… Dokonce i s obyvateli města. Hra plynule kombinuje PVP souboje, obchod mezi hráči a neustále vás konfrontuje s napínavými situacemi, v nichž nebezpečí přichází ze všech stran.
*Pouze na next-genu - Hru pohání zbrusu nové grafické jádro zvané Snowdrop, které bylo vyvinuto speciálně pro konzole nové generace. Tom Clancy’s The Division díky tomu dosahuje zcela nové úrovně herních kvalit. Engine Snowdrop naplno využívá sílu next-genu. Díky technologiím jako je dynamické globální nasvětlování, procedurální poškození objektů a díky neuvěřitelnému množství detailů, vás vizuální stránka hry naprosto uzemní.
*Vyzbrojte se a zažijte své vlastní dobrodružství - V rámci uskupení The Division máte přístup k prvotřídním technologiím, ať už běžně používaným, nebo těm, které se teprve nachází v tajných laboratořích ve fázi prototypů. Obírejte padlé nepřátele a vyrobte si novou, lepší výzbroj. Přizpůsobte svým potřebám váš nouzový batoh - agentův jediný zdroj zásob v případě kolapsu - a buďte neustále ve spojení s ostatními agenty prostřednictvím chytrých hodinek. Kustomizujte svého agenta prostřednictvím tisíců druhů zbraní, kombinací skillů, výbavy a mnoha dalších faktorů. Cesta, jíž se vydáte povede buď k záchraně města, nebo k jeho definitivnímu pádu.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 3307215804469
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 8.3. 2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací