Hra Ubisoft PlayStation 4 Tom Clancy's The Division (3307215804469)

Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: UBT3307215804469

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Tom Clancy’s The DivisionNew York. Zima. Sníh. Epidemie. Pět slov, která nevěstí nic nového. Svět je jako domeček z karet a vytáhnete-li nějakou zespod, celá pyramida spadne. Přesně to se stalo v New Yorku. Smrtící pandemie vyhladila část jeho populace, zbytek společnosti se zhroutil. Nemocnice jsou zavřené, policie neexistuje a svět se řítí po spirále do zkázy chaosu.Vstávej, spící agente!Do on-line světa The Division vstupujete jako agent taktické jednotky, která je aktivována v případě kolapsu systému. Jste jediná moc, která dokáže lidstvo vyvést z doby temna. Základem hry je však (jako u každého správného RPG) vývoj postavy. Do kontaminovaných zón lze vkročit pouze s ochrannou maskou, ale ani mimo ně nebudete v bezpečí. New York je obsazen mnoha komunitami. Cleaners vsadili na prevenci a snaží se plameny pohltit cokoli, co by mohlo škodit, Rikers plodí chaos, kamkoli vstoupí. Celá městská džungle se stane protipólem civilizovaného města, kterým New York dříve byl.Spolupráce je klíčováHry pod titulkou Tom Clancy’s mají společný taktický přístup k řešení problémů. Spolupráci, strategii a plánování. I banditi vás postřílí, pokud se pokusíte o frontální útok, léčka vydá za dvojnásobnou přesilu, sociální aspekty proto budou hrát mnohem větší roli, než v klasických MMORPG, které se snaží sbližování lidí automatizovat.Popis
New York City zasáhla zničující pandemie. Základní služby kolabují jedna za druhou. Všude vládne chaos. Společnost se během několika dní bez jídla a vody rozpadá. Vláda aktivuje přísně utajovanou jednotku soběstačných agentů, známou jako The Division. Tito agenti, kteří žijí mezi námi zdánlivě obyčejným životem, jsou schopni operovat nezávisle na velení, pokud vše ostatní selže. Při boji za zachování civilizace, budou agenti čelit konspiraci obřích rozměrů. Největší hrozbou nebude v laboratoři vypěstovaný virus, ale ti, kteří za jeho tvorbou stojí. Když se svět kolem hroutí, vaše mise začíná…

Herní prvky
*Totální kolaps - Žijeme v křehkém a složitém světě. Každý den se spoléháme na komplexní síť vzájemně provázaných systémů. Jakmile selže jeden, ostatní padnou také, což vytvoří smrtící domino efekt, schopný během několika dní ochromit celou společnost. Ve hře Tom Clancy’s The Division se ponoříte do děsivě chaotického New Yorku, kde veškeré struktury selhaly. Vaše mise coby člena jednotky Division bude společnými silami obnovit pořádek a získat opětovnou vládu nad městem.
*Nové pojetí série Clancyovek - Vítá vás online RPG odehrávající se v otevřeném prostředí, kde průzkum a vývoj postavy budou hlavními klíči k přežití. V lítém boji budete muset využít své schopnosti, zbraně a důvtip. Hrajte v otevřeném a dynamickém světě, jenž kombinuje klasické prvky značky Tom Clancy™: autentičnost, taktické rozhodování, RPG akce, obchod a další.
*Sociální aspekt - Spojte síly s přáteli v kooperaci, z níž můžete kdykoliv plynule vyskočit. Využijte kombinaci vašich schopností, hledejte zdroje nákazy a vypořádejte se s každou hrozbou… Dokonce i s obyvateli města. Hra plynule kombinuje PVP souboje, obchod mezi hráči a neustále vás konfrontuje s napínavými situacemi, v nichž nebezpečí přichází ze všech stran.
*Pouze na next-genu - Hru pohání zbrusu nové grafické jádro zvané Snowdrop, které bylo vyvinuto speciálně pro konzole nové generace. Tom Clancy’s The Division díky tomu dosahuje zcela nové úrovně herních kvalit. Engine Snowdrop naplno využívá sílu next-genu. Díky technologiím jako je dynamické globální nasvětlování, procedurální poškození objektů a díky neuvěřitelnému množství detailů, vás vizuální stránka hry naprosto uzemní.
*Vyzbrojte se a zažijte své vlastní dobrodružství - V rámci uskupení The Division máte přístup k prvotřídním technologiím, ať už běžně používaným, nebo těm, které se teprve nachází v tajných laboratořích ve fázi prototypů. Obírejte padlé nepřátele a vyrobte si novou, lepší výzbroj. Přizpůsobte svým potřebám váš nouzový batoh - agentův jediný zdroj zásob v případě kolapsu - a buďte neustále ve spojení s ostatními agenty prostřednictvím chytrých hodinek. Kustomizujte svého agenta prostřednictvím tisíců druhů zbraní, kombinací skillů, výbavy a mnoha dalších faktorů. Cesta, jíž se vydáte povede buď k záchraně města, nebo k jeho definitivnímu pádu.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 3307215804469
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 8.3. 2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací