Hra Ubisoft Xbox One Assassin's Creed Origins (USX300293)

Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: UBTUSX300293

Hra Xbox One

Zjistit dostupnost

Assassin’s Creed Origins


Altair, Ezio, Ratohnhaké:ton, Kenwayové, Arno, Shay a sourozenci Fryeové vás provedli obdobím od raného středověku po průmyslovou revoluci. Kladli jste si ale někdy otázku, kde boj asasínů s templáři začal? Malá nápověda: ještě před vznikem Templářského řádu samotného.


Nezůstal kámen (pyramidy) na kameni


Jak je z obrázků a videí jasné, tenhle díl se přesunul do Egypta. Taková radikální změna přináší i změny v hratelnosti. Bayek je sice pořád akrobat jak z cirkusu, ale nejsou mu cizí i manýry ostrého válečníka. Kryje se štítem, máchá mečem, střílí z luku a skrytá dýka je jen jednou z rekvizit bohaté zbrojnice.


Na výběru zbraní ale záleží víc, než dřív. Vývoj postavy se neschovává jen ve stromu unikátních schopností, ale každé součástce arzenálu, kterou získáte. Některé se hodí pro boj na dálku, jiné zvýší odolnost v boji na férovku. Zatímco některé lokality proběhnete jako polobůh, v jiných budete bez patřičného tréninku figurovat maximálně jako cvičný terč.


Strach je lepší, než ostří


Assassin’s Creed si vždycky zakládal na otevřeném světě. Ačkoli Ubisoft o konceptu sandboxu rád vypráví, realita je zábavná méně. Jenže stereotypy je třeba bořit. V Origins se to promítne do psychologie postav. Ne, že byste si je pozvali na kanape, ale budete mít vliv na jejich činy. Nepřítel, kterého vylekáte, pravděpodobně uteče a schová se. Ale co kdybyste s tím počítali a počíhali si na něj už v jeho brlohu?


Kritiky oceněná série Assassin’s Creed se vrací na PlayStation 4 s novými příběhy a úkoly, vzrušujícím novým světem, který čeká na prozkoumání, a kompletně přepracovaným bojovým systémem.

Prozkoumej pískem zalitá království starověkého Egypta v příběhu Assassin’s Creed, který tě zavede do tisíce let vzdálené minulosti, kde právě vzniká bratrstvo asasínů. Hraj za mistra šermíře a trénovaného zabijáka jménem Bayek a užívej si jeho dobrodružství v otevřeném světě plném propracovaných úkolů a zapomenutých mýtů, na které jen tak nezapomeneš.

Prověř své schopnosti v boji proti nepřátelům, rozvíjej své dovednosti a jdi po kořisti: získávej nové zbraně a rozvíjej Bayekovy smrtonosné schopnosti přesně podle svého stylu.

Od bujné zemědělské půdy v samotné deltě Nilu až po spalující osamění v oáze Siwa a velkolepé pyramidy v Gíze a Memfisu – slavný svět starověkého Egypta můžeš prozkoumat podle svého.

Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassin’s Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber USX300293
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry akční
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 27. 10. 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací