Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition (USX307360)

Značka: Ubisoft , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: UBTUSX307360

Hra Xbox One Xbox ONE S Xbox One X

Zjistit dostupnost

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition


Ghost Recon Breakpoint


Staňte se elitním vojákem, kterého vysílají jen na ty nejtajnější a nejnebezpečnější operace. Vydejte se na souostroví Auroa někde v Jižním Pacifiku, kde se budete muset vypořádat s nástrahami deštných pralesů i zasněžených vrcholků hor. Společnost Skell Technology jej proměnila v hi-tech utopii, ale jak už bývá zvykem, klid a mír netrvají věčně.


Propracované herní mechanismy


Aurou ovšem z neznámých důvodů obsadila skupina The Wolves – vaši bývalí spojenci z řad agentů Ghosts, které vede plukovník Cole D. Walker. Mají kontrolu nad drony vyvíjenými Skell Technology a pokusí se vás nemilosrdně zlikvidovat. Skrývejte se před nepřáteli v unikátních přírodních prostředích, nebo se přímo vydejte do bitvy ve vozidle. Budete čelit zrádnému terénu i zraněním, jež ovlivní váš výkon. Chování počítačových nepřátel řídí pokročilá umělá inteligence, takže se budete muset naučit dokonale využívat okolní prostředí.


Hru můžete hrát jak sami, tak s přáteli. Spolupracujte na plnění úkolů se svými přáteli v dokonale vyladěném kooperativním režimu. Spoluhráči se dokonce můžou připojit kdykoli během mise, aniž by to mělo vliv na váš postup hrou. Porazte Wolves, plňte vedlejší úkoly, nebo se v krátkých akčních herních režimech obraťte proti sobě navzájem. Váš unikátní Ghost, u kterého si můžete přizpůsobit jak vzhled, tak schopnosti, vás bude provázet všemi herními režimy.


Vydavatel Ubisoft navíc přislíbil, že bude hru pravidelně rozšiřovat o nový obsah, od misí přes vybavení po nové herní režimy.


The Ultimate Edition


Ultimate Edition nabízí kromě samotné hry Year 1 Pass, tedy roční přístup k dodatečnému obsahu včetně dvou nových DLC, launch misi, bonusovou misi, odemknutí tří nových tříd s předstihem, motorku Trail TX, buginu Spider buggy, a balíčky Spec Ops forces a Survivor.


Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint vychází 4. října 2019. Podívejte se na ukázku přímo ze hry:


Ultimate edice obsahuje

  • Year 1 Pass, který ti zajistí přístup k odemčení tří tříd a dodatečnému digitálnímu obsahu
  • Ultimate Pack, obsahující XP boostery, balíčky kreditů
  • Survivor Pack se zbraní Promise, Primal CQC zbraňovým skinem a Survivor set
  • Sacred Land Pack s doplňující misí a zbraní na blízko
  • Off Road Pack s přístupem ke dvěma vozidlům - Trail TX motorce a GX Spider bugině

Tentokrát se nekoná žádný briefing
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka zasazená do rozmanitého nepřátelského a tajemného otevřeného světa, kterou můžete hrát celou úplně sami nebo s dalšími třemi spoluhráči. Jste zranění, pomoc je v nedohlednu a v patách máte bývalé členy své jednotky – musíte bojovat o přežití a navíc v neznámém prostředí souostroví Auroa. Vyberte si správné spojence a rozhodněte se, jak porazíte svého nejsilnějšího nepřítele.

Objevte tajemné a různorodé souostroví
Prozkoumejte Aurou, domov technologického giganta Skell Technology. Nechte se obklopit tajemným místem, kde se technologicky pokročilá architektura mísí s divokou a nespoutanou přírodou.

Zneškodněte své bývalé spolubojovníky
Postavte se svým nejnebezpečnějším nepřátelům – skupině Wolves, což je ve skutečnosti jednotka bývalých vojáků, kteří jsou nebezpeční a připravení vás dostat za pomoci těch nejefektivnějších zabijáckých strojů a technologií, které si dokážete představit. Obsadili souostroví Auroa a ovládají to nejdůležitější, co na ostrově je: drony. Navíc je vede váš bývalý spolubojovník, plukovník Cole D. Walker.

Vžijte se do pozice člena jednotky Ghosts, která zůstala bez pomoci na nepřátelském území
Vyzkoušejte svoji schopnost přežít a přizpůsobit se různým prostředím Auroy. Překonávejte nové výzvy a překážky, jako jsou strmé svahy, mnohočetná zranění a únava. S dalšími členy svého týmu postavte tábor, starejte se o svoje vybavení a zbraně uložené ve svém bivaku a měňte své strategie podle měnící se situace.

Využijte naprostou volnost při přizpůsobení svého vojáka
Udělejte si postavu a díky tisícům různých kombinací možností si vytvořte perfektního vojáka. Svět je plný materiálů, ze kterých můžete vyrábět nejrůznější vylepšení a doplňky pro své zbraně a výstroj, aby váš voják dokázal zvládnout každou situaci vaším vlastním herním stylem.

Nový sdílený herní postup a nejlepší obsah po dokončení příběhu ve své třídě
Váš postup je společný pro PvP i PvE část hry. Po vydání hry se po několik let budou vydávat aktualizace a pokračovat podpora. Hráči poznají nové příběhy, získají nové funkce a nové schopnosti, se kterými se budou překonávat nové nástrahy v nových lokacích a v novém typu obsahu po dokončení příběhu: raidech.

PLATFORMA: Xbox One
ŽÁNR: Akční, střílečka, otevřený svět
LOKALIZACE: České titulky
PEGI: 18

Záruka 24 měsíců
Partnumber USX307360
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry akční, střílečka
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 1.10.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.6 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací