Hra WARHORSE PC Kingdom Come: Deliverance (71477)

výprodej
Značka: WARHORSE , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: WAR8290636640

Hra PC

Zjistit dostupnost

Kingdom Come: Deliverance


Český vývojář Dan Vávra, který stojí mimo jiné za legendární hrou Mafia, si splnil sen a s novým herním studiem Warhorse Studios vytvořil naprosto unikátní středověké RPG Kingdom Come: Deliverance. Na vývoji hry se finančně kromě bohatého investora podíleli také samotní fanoušci – od začátku věřili projektu tak moc, že na konto vývojářů poslali ještě před začátkem vývoje v přepočtu 36 milionů korun.


Vysoká hodnocení kritiků i hráčů po vydání hry potvrzují, že čeští vývojářští mistři opět trefili do černého.


„Hrdina“ z obyčejných poměrů


Nehrajete za žádného temného elfa, ale za kovářského synka Jindřicha ze Stříbrné Skalice. Příběh se odehrává v českých zemích v 15. století – v době, kdy zuří spor mezi Václavem IV. a Zikmundem, těsně před husitskými válkami.


Jindrův život se obrátí vzhůru nohama, když Skalici napadnou nepřátelští Kumáni. Vydá se ve službě svého pána pomstít svou rodinu a sousedy. Nedostane ale po pěti minutách lesklé brnění a arabského plnokrevníka – vše získává postupně, od respektu okolí po kvalitní výbavu. Jeho příběh je možná právě proto tak dechberoucí; nic není snadné a nudit se rozhodně nebudete.


Můžete čestně plnit úkoly a bránit to, co považujete za dobro – chovat se jako rytíř, i když jím nejste. Nebo můžete po nocích vykrádat domy a přepadat a vraždit pocestné. Snad každý úkol lze splnit vícero způsoby a hra je připravená zvládnout i nečekaná hráčova rozhodnutí.Vítejte ve středověku


Tohle není pohádka… Na svých toulkách po Sázavsku nebudete létat na drakovi ani mávat kouzelnou holí. Připravte se místo toho na drsný realismus. Musíte jíst, musíte spát, vaše zranění se neléčí magickými zaříkadly. Boj je náročný a úspěšní v něm budete až po náležitém tréninku. I vaše zbroj sestává z více než deseti částí.


Plocha herního světa má rozlohu asi 16 km2 a množství úkolů vydá na desítky hodin hraní. Příběh vás zaručeně upoutá a postavy jsou zapamatováníhodné. Když barbarští nepřátelé vyplení vaši vesnici, opravdu vás to zasáhne. A když se rozhlédnete po krásných českých zemích, budete mít chuť je bránit.Minimální požadavky:


OS: Windows 7 / 8 (64bit) Procesor: Intel Core i5-2500K s 3.3GHz nebo AMD Phenom II X4 940 Paměť: 8 GB RAM Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7870 DirectX: verze 11 HDD: 40 GB volného místa na disku


Doporučené požadavky:


OS: Windows 7 / 8 / 10 (64bit) Procesor: Intel Core i7 3770 s 3.4GHz nebo AMD FX-8350 s 4GHz Paměť: 16 GB RAM Grafika: Nvidia GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX580 DirectX: verze 11 HDD: 40 GB volného místa na disku

Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině. Nejedná se o žádné fantasy s draky a kouzly, ale o drsný středověk, který vás vtáhne na cestu středověkou Evropou v čase nejistot a nepokojů.

Čechy – tento region v srdci Evropy je bohatý na kulturu, stříbro a robustní hrady. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy.

Korunu zdědil jeden z Karlových synů Václav. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, sebestředný a nectižádostivý panovník. Jeho polorodý bratr a král maďarský, Zikmund zvaný Liška ryšavá, Václava vnímá jako slabocha. Zikmund, předstíraje dobrou vůli, se vydává do Čech a svého bratra unáší. Jelikož je trůn bez panovníka, Zikmund nyní může Čechy vydrancovat a zmocnit se jejich bohatství.

Uprostřed toho všeho chaosu jste vy – Jindřich, syn kováře. Váš mírumilovný život se ocitne v troskách po nájezdu žoldáků, který nařídil sám král Zikmund. Vaše vesnice lehla popelem a vy jste řízením hořkosladkého osudu jedním z několika málo lidí, kteří tento masakr přežili.

Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti – ocitáte se ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor této invazi. Osud vás vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve které bojujete za budoucnost Čech.

Vlastnosti hry:

  • Obrovský realistický otevřený svět - Majestátní hrady, rozsáhlá pole, to vše v moderní dechberoucí grafice.
  • Nelineární příběh - Plňte úkoly různým způsobem a pak čelte následkům svých rozhodnutí.
  • Náročné souboje - Na dálku, na blízko nebo pokradmu. Vyberte si zbraně a provádějte desítky jedinečných komb v bitvách, které jsou strhující a nemilosrdné zároveň.
  • Vývoj postavy - Vylepšujte si schopnosti, získejte nové perky a vyrábějte a vylepšujte si vlastní vybavení.
  • Dynamický svět - Vaše činy mají vliv na reakce lidí kolem vás. Bojujte, kraďte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte či podplácejte. Je to jen na vás.
  • Historická přesnost - Setkejte se se skutečnými historickými postavami a užijte si věrnou atmosféru středověkých Čech.

O hře:
Děj se odehrává v Českém království roku 1403, kdy se pyšní bohatou kulturou, oplývá stříbrem a mocnými hrady. Hra je založena na skutečném příběhu krále a jeho synů, úplatné šlechty a krvavých bitev.

Václav IV. se po smrti svého otce Karla IV. stává novým panovníkem Českého království. Po korunovaci Václava ho však náhle uvězní jeho nevlastní bratr Zikmund a napadne zemi se svou armádou. Uprostřed tohoto chaosu začíná příběh Jindřicha, mladého syna kováře. Armáda žoldáků zničí jeho domov a pobije celou rodinu. Jako jediný přeživší tohoto masakru se vydáte na cestu k vykoupení.

Užijte si podrobnou rekonstrukci země z 15. století. Používejte skutečné zbraně tehdejších rytířů. Zapojte se do impozantních historických bitev, které se odehrály v oblasti střední Evropy, a zúčastněte se i obléhání hradů!

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 71477
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry RPG
Vydavatel THQ
Lokalizace České titulky
18 let
Datum vydání 13.2. 2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 1.5 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací