Hrací dotyková podložka Alltoys - chytni krtka

Značka: Alltoys , Kategorie: Dětské hry
Kód zboží: 1 122 319

Hra pro celou rodinu, která zváší váš postřeh a zaručeně vás pobaví.

Zjistit dostupnost

Hrací dotyková podložka Chytni krtka je společenská hra pro celou rodinu. Zvýší váš postřeh a inteligenci a zaručeně vás pobaví. Podložka je skládatelná. Hra má tři úrovně obtížnosti a automatické vypnutí.

Popis hry:

  • Tato podložka má tři úrovně obtížnosti. Předem zvolená úroveň je první úroveň. Stiskem tlačítka „SELECT“ změníte úroveň.
  • Hrací podložka se automaticky vypne pokud nestisknete žádné tlačítko po dobu dvou minut.
  • Zapněte podložku přepnutím přepínače do pozice „ON“ (zapnuto). Uslyšíte uvítací melodii a na LCD obrazovce se objeví číslice „00“.
  • První úroveň:

Na podložce je 7 krtků a každý má na nose světýlko. Jakmile se světýlko rozsvítí, použij palici a krtka bouchni. Uslyšíte specifický zvuk a na LCD obrazovce se objeví body. Za první úroveň se rozsvítí 30 světýlek a hráč musí zasáhnout krtka 20krát aby postoupil do další úrovně.

  • Druhá úroveň:

Pravidla jsou stejná jako v první úrovni. Světla budou blikat rychleji a rozsvítí se 65krát. Hráč musí zasáhnout 60krát aby postoupil dále.

  • Třetí úroveň:

Pravidla jsou stejná jako v předchozích úrovních. Světla budou blikat rychleji než ve druhé úrovni. Také se zde rozsvítí dvě nebo tři světla ve stejnou dobu, tyto světla je potřeba bouchnout rychle za sebou. Světla se rozsvítí 100krát a je třeba je zasáhnout 95kát pro dokončení úrovně. Jakmile dokončíte všechny úrovně uslyšíte zvuk jásotu.

Vhodné pro děti od 3 let.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet hráčů 1
od 3 let
Doba hraní dle chuti a výdrže
Typ hry Ostatní dětské
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 47.0 cm
Výška výrobku 33.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.0 cm
Výška balení 33.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg