Hrnce - doplňky Tefal Ingenio L9933015 černá/nerez

Doporučujeme
Značka: Tefal , Kategorie: Příslušenství k hrncům
Kód zboží: TEFL9933015

Univerzální odnímatelná rukojeť vhodná pro nádobí Ingenio, díky níž ušetříte spoustu místa při skladování hrnců a pánví.

Zjistit dostupnost

Tefal Ingenio 5 L9933015


Tefal Ingenio 5 L9933015 je odnímatelná rukojeť, která vám výrazně usnadní používání a skladování nádobí. Ušetřete místo ve skříňce či na poličce. Sundejte rukojeť, aby vám nepřekážela v prostoru, a vy jste mohli nádobí naskládat ještě úsporněji, blíže vedle sebe, takže se vám ho na stejnou plochu vejde více.


Vysoká nosnost


Univerzální odnímatelná rukojeť je plně kompatibilní s hrnci, pánvemi a dalším nádobím z řady Ingenio od Tefalu. Můžete ho používat i s těžkými a velkými hrnci, jelikož má nosnost až 10 kg. Provoz i údržba jsou velmi snadné. Kdykoliv potřebujete, můžete rukojeť jednoduše stiskem tlačítek odejmout.
 


Klíčové vlastnosti


  • univerzální použití u nádobí ze série Ingenio
  • díky vysoké nosnosti 10 kg je vhodná i pro velké hrnce a další nádobí
  • snadné odejmutí a opětovné použití

 


Odnímatelná rukojeť vám pomůže manipulovat s nádobím a ušetří místo ve skříňce.

 


Všestranné využití


Univerzální rukojeť je určená pro nádobí z řady Tefal Ingenio. Můžete ji snadno sundat a upevnit k jinému hrnci nebo pánvi v celé sadě.


 Prodloužená záruka


Na rukojeť se vztahuje prodloužená desetiletá záruka. Odolné materiály a kvalitní provedení zajistí příslušenství dlouhodobě bezchybný provoz, ovšem pokud se cokoliv přihodí, máte možnost záruku uplatnit.


 Maximální bezpečnost


Pokročilý patentovaný tříbodový fixační systém zajistí, že rukojeť pevně přilne k nádobí a nebude hrozit, že vám vypadne z ruky.


 Vysoká nosnost


S nosností až 10 kg můžete vařit i velké porce pro všechny členy rodiny, které v hrnci s rukojetí snadno unesete z plotny na jídelní stůj.

Inovativní nápad od Tefalu, který činí nádobí geniálně univerzálním a skladným - univerzální odnímatelná rukojeť značky Tefal vhodná pro nádobí Ingenio.

  • zvýšená nosnost rukojeti až 10 kg
  • pro úsporu místa při skladování ji lze snadno odejmout jediným pohybem (stačí zmáčknout boční tlačítka)
  • vhodná pro všechny díly nádobí Ingenio
  • dokonale bezpečný provoz
  • snadná údržba
  • nově záruka 10 let na rukojeť

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Záruka 120 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.0 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací