Hrnec parní Tefal VitaCuisine VS400333 černý/nerez

45% sleva
45%
Značka: Tefal , Kategorie: Parní hrnce
Kód zboží: TEFVS400330

Tefal VS 400333 VitaCuisine Compact
Parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400333 umožňuje najednou zpracovat až tři vrstvy masa v jednom kroku a používá patentovanou funkci Vitamin+.

...

3 899 Kč

Ušetříte: 45 % = 1 780 Kč

Naše cena s DPH:

2 119

Na splátky od: 234 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Jednoduchá a efektivní příprava jídel!


Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší oblíbené stravě? Potřebujete pomocníka, který vám umožní připravit vše v jednom procesu a bez následného pracného mytí špinavého nádobí? Pokud jste alespoň na některou z těchto otázek odpověděli kladně, je tu pro vás parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400333, černo-nerezový elegán s příkonem 2000W!

Šéfkuchař, co šetří místem!


V jednom jediném kroku dokáže parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400333 zpracovat až tři vrstvy masa k čemuž využívá patentovanou funkcí Vitamin + pro maximální zachování živin obsažených ve vašem pokrmu. Díky ultrakompaktní designu zabírá parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400333 jen nezbytné minimum z vašeho kuchyňského úložného prostoru a když vezmeme v úvahu i množství různých hrnců, které nahrazuje a vy je tak můžete vyřadit z vašeho kuchyňského arzenálu, můžeme dokonce říci, že ve vaší kuchyni nový úložný prostor vytváří!

Servírujte přesně podle plánu!


Už se nemusíte zamýšlet a složitě kalkulovat, kdy je potřeba, abyste se přípravě jednotlivých chodů vašeho menu začali věnovat. Díky digitálnímu časovači na 60 minut s funkcí odloženého startu velmi jednoduše nastavíte dobu trvání přípravy a spolehnete se na schopnosti svého parního hrnce. Vy se tak můžete věnovat příjemnějším činnostem a kdykoliv jen zkontrolovat průběh procesu přípravy na digitálním displeji.

A pokud se náhodou hosté opozdí, jednoduše udržíte pokrm teplý a připravený na servírování díky funkci keep warm. Funkce auto-stop zase automaticky plně zastaví proces přípravy jídla přesně v nastaveném čase, čímž zabrání převaření a ztrátě hodnotných živin.

Je-li libo sladké nebo slané?


Zda se rozhodnete pohostit sebe a své blízké šťavnatým masíčkem, lehkými rybími pokrmy či vegetariánskými jídly z rýže, zeleniny či brambor, všem bude jako sladká tečka jistě stejně chutnat také pudink, suflé či jiný dezert, který v parním hrnici Tefal VitaCuisine VS400333 připravíte ve čtyřech skleničkách se silikonovými víčky, které tvoří příslušenství přístroje. Inspirujte se a začněte tvořit širokou škálu delikates i díky obsažené knize s ověřenými recepty!

Tefal VS 400333 VitaCuisine Compact
Parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400333 umožňuje najednou zpracovat až tři vrstvy masa v jednom kroku a používá patentovanou funkci Vitamin+.

 • Přístroj nabízí tzv. ultrakompaktní skladování, kdy v domácnosti zabírá skutečně minimum prostoru.
 • Hrnec má digitální displej a digitální časovač na 60 minut s funkcemi odloženého startu, funkcí auto-stop a keep warm (udržuje jídlo teplé).

Příslušenství přístroje tvoří čtyři skleničky se silikonovými víčky pro přípravu pudingů, suflé a dalších delikates a kniha s recepty.

Provedení: nerez, černá
Příkon: 2 000 W

 • 3 vrstvy masa v jednom kroku
 • Patentovaná funkce Vitamin +
 • Včetně knihy s recepty
 • Příkon 2000 W
 • Digitální displej
 • Ultrakompaktní skladování
 • Digitální časovač 60 min
 • Funkce auto-stop
 • Funkce keep warm
 • Odložený start
 • 4 skleničky se silikonovými víčky pro přípravu pudingů, sufflé a dalších delikates

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Časovač/minutka digitální minutky
digitální
Počet varných nádob 3
Příkon 2000 W
Vaření rýže Ano
Držák na vaření vajec Ne
Ukazatel množství vody Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.4 cm
Výška balení 31.6 cm
Hloubka balení 31.6 cm
Hmotnost balení 4.3 kg
Více informací Méně informací