Hrnec s poklicí Tefal Duetto+ G7197955 nerez

Doporučujeme
Značka: Tefal , Kategorie: Hrnce
Kód zboží: TEFG7197955

Průměr 22 cm, skleněná poklice, záruka 10 let, prvotřídní nerezová ocel, kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce.

Zjistit dostupnost


Hrnec s poklicí Tefal Duetto+ G7197955, 22 cm 


Vysoký nerezový hrnec s poklicí Tefal Duetto+ G7197955 s průměrem 22 cm je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Postará se o dušení masa i vaření těstovin, omáček nebo polévek. Inteligentní hrnec disponuje speciální poklicí se speciálním okrajem pro snadné cezení. Hrnec Tefal má vylévací hubičku pro bezproblémové vylévání vody.


Vysoce intuitivní je vnitřní hladinová značka pro jednoduché dávkování surovin a kontrolu dostatečného množství vody. Velice odolné nerezové nýty a robustní držadlanerezové oceli zajistí bezpečnost a dlouhodobou životnost. Hrnec Tefal Duetto+ je vyroben z prvotřídní nerezové oceli a navržen tak, aby jeho design odolal poškození během používání v průběhu času. Na použitou ocel Tefal nabízí desetiletou záruku!


Hrnec Tefal je kompatibilní se všemi druhy varných desek, jako je indukční, keramická či sklokeramická deska. Lze ji využít i na plynovém ohřevu nebo pokrm v pánvi jednoduše péct v troubě.


Nepostradatelný pomocník v kuchyni!


 


 


Dokonalé nádobí


Tefal vytvořil exkluzivní řadu kuchyňského nádobí Duetto+, do které patří i také nerezový hrnec s poklicí G7196455 o průměru 28 cm. Hrnec se vyznačuje především svoji mimořádnou kvalitou, rychlou přípravou pokrmů a snadnou údržbou. Lze ho mýt v myčce nádobí.


 


 Chytrý hrnec


Hrnec přichází s intuitivním vnitřní hladinovou značkou, která pomáhá se správným dávkováním surovin a kontroluje dostatečné množství vody v hrnci. Hrnec Tefal se pyšní exkluzivním zpracováním a nerezovým povrchem.


 


 


 


 


Ideální pomocník


V kuchyni je každá ruka dobrá, což si Tefal uvědomuje a doplnil hrnec z řady Duetta+ o speciální poklici s praktickým okrajem pro snadné cezení. Hrnec Tefal má rovněž vylévací hubičku pro bezproblémové vylévání vody.


  


 


 


Praktická poklička


Hrnec se pyšní originální pokličkou s otvory po stranách pro cezení vody například z těstovin či vařené zeleniny.


  


 


 


Kompatibilita


Nerezový hrnec se hodí na desky indukční, keramické či sklokeramické. Lze ho použít i na plynovém ohřevu nebo ho jednoduše vložit do trouby.


  


 


Nýtovaná držadla


Hrnec nabízí robustní nerezová držadla bez mezer a s mimořádně odolnými nýty pro větší bezpečnost a dlouhou životnost.


 


 


 


Perfektní materiál


Nádobí Tefal je vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli. Použitý materiál hrnce zajišťuje jeho dlouhou životnost, vysokou odolnost a především desetiletou záruku na použitou ocel.


 


 


 


 
 


Vysoký hrnec s poklicí Duetto+

 • Nepostradatelné nádobí, které se postará o dušení i vaření například těstovin a polévek
 • Záruka 10 let: prvotřídnínádobí s odolným a bezpečným designem bez rizika poškození v průběhu času
 • Chytře navržený výrobek se speciální poklicí okrajem na cezení a vylévací hubičkou pro snadné a bezproblémové vylévání
 • Ultra odolné nýty, robustní stabilní držadla z nerezové oceli pro zlepšenou bezpečnost a dlouhodobou životnost výrobku
 • Vysoce intuitivní vnitřní hladinové značky pro snadné dávkování surovin
 • Kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce (plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními).
 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*. (*Nezávislý panel 2016, hodnota prodejů značek, definice kategorie kuchyňského nádobí)

Technická specifikace

 • Průměr 22 cm
 • Objem 6,1 l
 • Materiál Nerezová ocel
 • Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN
 • Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 250 °C (kromě skleněné poklice)
 • Vhodné do myčky ANO
 • Vnitřní vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL
 • Thermo-Spot® (ukazatel teploty) NE
 • Vnější vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL, VYSOKÝ LESK
 • Vylévací okraj ANO
 • Typ rukojeti PEVNÁ

Víceúčelová řada nerezového nádobí Duetto+ vám ušetří čas strávený v kuchyni, takže se budete moci věnovat lidem a věcem, které máte rádi! Tento hrnec vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento výrobek se šikovnými vylévacími hubičkama se dodává s praktickou poklicí s okrajem ne cezení chytře navrženým tak, že má na jedné straně velké otvory k cezení těstovin a na druhé straně menší otvory k cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění! Na vnitřní straně jsou snadno čitelné hladinové značky zajišťující přesné odměřování. Na vnější straně jsou mimořádně odolná nýtovaná držadla, která zajišťují lepší bezpečnost po dlouhou dobu. Vše doplňuje elegantní design, který se hodí do každé kuchyně, a konstrukce se skleněnou poklicí, která umožňuje sledovat přípravu pokrmů. Kastrol Duetto+ je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce, takže se vám dokonale přizpůsobí!

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem 5 l a více
Poklice Ano
Mytí v myčce Ano
Vnější povrch nerez
Vnitřní povrch nerez
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, sklokeramika
Průměr hrnce 22 cm
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 3.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 19.6 cm
Hloubka balení 31.5 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Více informací Méně informací