HTC uvádí nové smartphony - U Ultra a U Play

Hravé telefony, které podtrhnou vaše pravé já. Tou jsou nové TOP smartphony od HTC!

HTC U Ultra se pyšní výjimečným 5,7“ displejem s úžasným rozlišením (2560x1440 px), propracovaným fotoaparátem nebo unikátní dovedností zachytit vysoce kvalitní zvuk ze všech stran – tedy v rozsahu 360 stupňů. Skvělou vychytávkou je také duální displej, díky němuž máte dokonalý přístup k nejpoužívanějším věcem. Telefonu pohání špičkový 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 821, má 4GB paměť RAM a 64 GB místa pro ukládání vašich dat. HTC U Ultra je dostupný i v luxusní ultra odolné safírové edici s 128GB úložištěm.

Druhá z novinek HTC U Play se pyšní 5,2“ displejem a rozměry, které vám perfektně sednou do ruky. Nechybí mu výborný 16Mpx fotoaparát, čtečka otisků prstů a nadšeni budou i milovníci hudby. Technologie Usonic dokáže zanalyzovat tvar vašeho ucha a přizpůsobit mu zvuk. Díky tomu uslyšíte i detaily, které vám dříve unikaly. Smartphone je vybaven osmijádrovým procesorem MediaTek, 32GB pamětí RAM a 32 GB má i úložný prostor rozšiřitelný pomocí SD karty.

Oběma přístrojům samozřejmě nechybí ani další důležité technologie, jako jsou LTE pro rychlý internet, GPS, NFC ani moderní USB-C port.

Vsaďte na perfektní novinky od HTC.

Platnost akce skončila