HTC U11

Nádherný vzhled, špičková výbava i nové unikátní funkce. To je nejlepší mobil HTC pro rok 2017.

Díky kombinaci skla a kovu s vysokým leskem budete mít od prvního okamžiku pocit, že v ruce držíte šperk. Tento dojem navíc ještě zesílí po zapnutí přístroje. Zasvítí na vás totiž nádherný QHD displej o úhlopříčce 5,5“. Stejně luxusní je i další hardwarová výbava. Špičkový procesor Snapdragon 835, 4GB operační paměť RAM nebo 64GB úložiště jsou parametry, které může většina ostatních smartphonů jen tiše závidět.

Zaostávat nebudou ani smartphonem vyfocené snímky, pořizovat je totiž budete prvotřídním 12Mpx Ultrapixel 3 fotoaparátem s pokročilou víceosou stabilizací obrazu, superrychlým ostřením a technologií Auto HDR Boost. Baterie přístroje má kapacitu 3 000 mAh, operačním systémem je pak nejnovější Google Android 7.1.

HTC U11 se pyšní se zcela novým způsobem ovládání. Chcete vyfotit snímek nebo spustit některou z aplikací v telefonu? Prostě jej stiskněte! HTC U11 má totiž po svém obvodu místa citlivá na tlak. Jeho stisknutím tudíž docílíte požadované akce. Ovládání přístroje získává díky této technologii zcela nový rozměr.

Předobjednejte si nový supersmartphone od HTC již dnes! 

Platnost akce skončila