Huawei Mate 10 Pro – pan výjimečný!

Nejchytřejší smartphone současnosti. I tak lze označit nový top přístroj od Huawei – Mate 10 Pro! Jeho procesor Kirin 970 je totiž vybaven umělou inteligencí. Ta nejenže umožňuje přístroji pracovat efektivněji, ale navíc se dokáže učit z vašeho chování. Rozezná například, které notifikace jsou pro vás důležité a ty vám pak nabízí přednostně. Významný vliv má umělá inteligence i při vašem fotografování. Dokáže zanalyzovat fotografovanou scénu a rozpoznat objekt, který má být zaostřený a tomu přizpůsobit parametry snímání.

Samotný duální foťák je pak další velkou chloubou přístroje. Světelnost f/1,6 patří k tomu nejlepšímu, co dnešní mobilní telefony nabízejí. Stabilizovaný barevný snímač s rozlišením 12 Mpx je doplněn černobílým 20Mpx. Díky těmto parametrům a s přispěním umělé inteligence se můžete těšit na opravdu parádní fotky.

Skvělá je rovněž kapacita baterie. 4000 mAh je nadstandard, který vám zajistí vysoce nadprůměrnou výdrž. Navíc díky podpoře superrychlého nabíjení dobijete polovinu kapacity akumulátoru již za půl hodiny. Velice lákavé jsou ale i další parametry přístroje, jako 6“ AMOLED displej s rozlišením 2160x1080 px, 6GB paměť RAM128GB úložný prostor nebo podpora dvou SIM karet. Potěší i možnost připojit telefon k velké obrazovce a pracovat v režimu stolního PC.

Prodej špičkového Huawei Mate 10 Pro startuje 21. 11. 2017, vy si ho však můžete předobjednat už teď!

A pozor, v rámci předobjednávek získáte jako dárek kameruHuawei EnVizion 360 v hodnotě 4 899 Kč.

Platnost akce skončila