Hydromasážní podložka do vany Lanaform LA110413 bílý

Značka: Lanaform , Kategorie: Masážní přístroje a pomůcky
Kód zboží: BNCLA110413

Přenosná masážní perličková podložka Lanaform Aqua Relax poskytuje pocit uvolnění díky vodní masáži těla. Ovládání pomocí dálkového ovladače.

Zjistit dostupnost

Uvolněte se, prosím

Hydromasážní podložka do vany Lanaform LA110413 v bílém provedení je přenosná masážní podložka, která vám poskytne skvělé uvolnění celého těla. Perličková hydromasáž v kombinaci s teplou vodou uvolňuje svaly a klouby, odstraňuje únavu a stres, podporuje krevní oběh a přináší příjemný relax po náročném dni. Na ploše podložky, která se ovládá pomocí dálkového ovladače, se nachází 260 rovnoměrně rozložených relaxačních trysek, které se postarají o masáž celého těla. Dopřejte si příjemnou bublinkovou koupel a relaxaci ve vaně, která vás zbaví psychického i fyzického napětí.


Příjemná lázeňská relaxace v pohodlí domova

Hydromasážní podložka do vany je příjemnou, relaxační i léčebnou formou odpočinku. Perličkové koupele se využívají v mnoha lázeňských, rehabilitačních i relaxačních center, a vy si díky tomuto výrobku budete moci dopřát takovou masáž v pohodlí domova kdykoliv budete chtít. K dispozici budete mít 4 přednastavené programy, ze kterých si vyberete vždy podle aktuální potřeby nebo nálady. Jedná o masáž uklidňující, povzbuzující, relaxační a hloubkovou. Nabízí se také tři varianty intenzity (slabá, střední a vysoká).

Zapnutím podložky je automaticky nastavena 60minutová doba provozu, kterou za pomoci časovače snadno změníte na 10-15-20-30-60 minut. Součástí hydromasážního přístroje o příkonu 450 W jsou přísavky, které umožňují připevnění výrobku do jakékoliv vany. Podložka vydává hlučnost 55dB ve vzdálenosti 1 m a délka přívodního kabelu je cca 2 m.

Hydromasáž v kombinaci s teplou vodou napomáhá snížení únavy a stresu, uvolňování napětí svalů a kloubů. Má blahodárný vliv na psychiku, podporuje krevní oběh, je vhodná po psychické i fyzické zátěži nebo kdykoliv, když potřebujete klid, pohodu a uvolnění. A to vše za pouhých několik málo minut, v domácím prostředí. 260 trysek je rozmístěno po celé ploše podložky a zaručuje rovnoměrné rozložení hydromasáže. Zvolit můžete ze 4 automatických programů (uklidňující, povzbuzující, uklidňující relaxační a hloubkovou masáž) a ze 3 variant ručního nastavení (slabá, střední a vysoká intenzita). Při zapnutí je automaticky nastavena 60-ti minutová doba provozu, lze ji změnit časovačem (10–15–20–30–60 minut). Díky tomuto multifunkčnímu zařízení vystoupíte z vany uvolnění a odpočatí.

 • lze připevnit pomocí přísavek do jakéhokoliv vany
 • 260 relaxačních trysek
 • ovládání pomocí dálkového ovladače
 • 4 automatické programy
 • 3 varianty ručního nastavení
 • časovač

Technické parametry:

 • napájení: 230 v / 50 Hz, ovladač na baterii CR2032 (baterie není součástí dodávky)
 • příkon: 450 W
 • rozměr masážní podložky: 118 × 37 × 2 cm
 • hlučnost: 55 dB ve vzdálenosti 1 m
 • délka přívodního kabelu: cca 2m

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Masáž bublinková masáž
Typ masážního přístroje na tělo
Příkon 450 W
Zdroj energie síťový 230 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 118.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 3.2 kg
Více informací Méně informací