Hyundai

 

Dynamicky rozvíjející se firma Hyundai Corporation je v Evropě známá především automobily této značky. Hyundai Corporation však v Koreji patří k největším firmám vlastnícím několik strojírenských podniků, oceláren, petrochemických závodů, automobilku a továrnu na výrobu elektrospotřebičů.

Elektronickou a telekomunikační divizi společnosti HYUNDAI na českém, slovenském, polském a maďarském trhu exkluzivně zastupuje firma HP TRONIC Zlín. Značka HYUNDAI nabízí širokou škálu elektroniky a domácích spotřebičů zahrnující televizory, domácí audio a video systémy, přenosné DVD a MP3/MP4 přehrávače, chladničky, myčky, vysavače, kuchyňské spotřebiče, autorádia, meteostanice nebo výrobky pro péči o tělo.

Modelová řada Hyundai Retro Style je určena všem milovníkům starých dobrých časů a krásných věcí. Moderní elektronika zahalená v retro hábitu dřevěných hracích skříněk první republiky okouzlí snad každého. CD přehrávač, kazetovou mechaniku a dokonce i USB vstup můžete najít na vybraných modelech gramofonů s rádiem. Gramofony přehrají vinylové i šelakové gramodesky, ladění rádia probíhá pěkně ručně, s manuálním vyhledáváním stanic. Reproduktory jsou skryté, ale přesto poskytují vynikající zvuk díky dřevěnému šasi.

Hyundai Corporation patří mezi největší světové výrobce audiovizuální techniky, využívá zkušenosti z působení na trzích po celém světě a vytváří tak nový obchodní model pro digitální éru 21. století.

Divize elektro se stále více zaměřuje na nejmodernější multimediální technologie.Televizory značky Hyundai poskytují širokoúhlý pohled na svět, dokonalý obraz, nespočet barev a věrný zvuk těchto přístrojů doslova pohltí při sledování Vašich oblíbených filmů. Výrobky HYUNDAI se vyznačují tím, že za rozumnou cenu přináší zákazníkům pestrou nabídku, exkluzivní design a odpovídající kvalitu.

Seřadit:
Seřadit: