Indukční varná deska AEG Mastery HK6542H1FB černá

Značka: AEG , Kategorie: Indukční varné desky
Kód zboží: 1 420 738

Přesné nastavení pouhým dotykem prstu
Požadované přesné nastavení zvolíte pouhým dotykem prstu. Systém DirectTouch vám umožňuje okamžitý přístup k ovládání varné desky.

...

Zjistit dostupnost

Uvařte si něco dobrého na zub

Pokud plánujete pořídit novou varnou desku, jistě už víte, že s indukcí uvaříte rychle, levně a bezpečně. Sklokeramická deska se zkosenými hranami a vlastním ovládáním vám bude při vašem kuchařském umění skvěle sloužit, proto zvolte indukční varnou desku AEG Mastery HK6542H1FB v elegantní černé barvě. Díky přichycovacímu systému ProBoxTM bude instalace hračka. ProBoxTM přináší jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění desky o rozměrech 59 x 5,5 x 52 cm (š x v x h) do kuchyňské linky. Zajistí dobré upevnění zároveň spolu s dodržením všech bezpečnostních vzdáleností.

Pochlubte se profesionálními výsledky

Indukční varná deska AEG Mastery je vybavena čtyřmi varnými zónami. Levá přední zóna o výkonu 2300-3700 W a průměru 210 mm, levá zadní zóna o výkonu 1800-2800 W a průměru 180 mm, pravá přední zóna nabízí výkon 1400-2500 W a má průměr 145mm. Poslední pravá zadní zóna je víceokruhová o velikosti 170 x 265 mm, lze na ní dosáhnout výkonu 2300-3200W. Tato dostatečně velká univerzální zóna je navržena k použití spolu se všemi speciálními hrnci a pánvemi, které máte. Směle tak můžete připravovat profesionální pokrmy i ve větším množství.


Pohodlně a účinně s indukcí

Celkový příkon varné desky činí 7,4 kW. Indukční pole se přizpůsobuje velikosti hrnce či pánve, a pokud umístíte na varnou plochu nádobu s menším průměrem, příkon se optimálně sníží. S funkcí automatické rychlé zahřátí dochází k zesílení výkonu varné zóny. Přesně jak potřebujete k tomu, abyste dosáhli intenzivního nárůstu tepla a mohli ihned začít vařit. Ovládání desky je umístěné v pravé přední části. Intuitivní systém DirectTouch vám umožní pouhým dotykem prstu dosáhnout požadovaného nastavení. Efektivně působí také podsvícení ukazatelů.

Energeticky úsporně s OptiHeat

Při vaření se plotýnky sice nezahřívají přímo, ale prostřednictvím odrazu tepla od hrnců. Extra účinný způsob, jak inteligentně využít toto zbytkové teplo nabízí funkce OptiHeat. U každé varné zóny sleduje 3 úrovně zbytkového tepla tak, abyste ho mohli maximálně využít pro dovaření jídla a optimalizaci spotřeby elektrické energie. Signalizace zbytkového tepla slouží zároveň jako upozornění, abyste se nespálili.Užitečné funkce ve výbavě

S důmyslnou funkcí STOP and GO stačí jediný dotek k tomu, aby bylo vaření přerušeno, a vy jste si mohli odběhnout vyřídit například důležitý hovor. Jídlo se vám nepřipálí, varné zóny jsou přepnuty na nejnižší teplotu, a jakmile vše vyřídíte, proces vaření opět spustíte se stejným nastavením. Pokročilá funkce Hob2Hood se vám bude hodit, pokud budete chtít spojit varnou desku se speciálním odsavačem par. Varná deska automaticky rozpoznává režim nastavení, teplotu nádob a reguluje rychlost ventilátoru. Ventilátor odsavače par lze také regulovat z varné desky ručně.


S časovými funkcemi jídlo nepřipálíte

Časová funkce Timer pohlídá délku doby přípravy jídla. Nastavte délku zapnutí varné zóny, po vypršení času se automaticky vypne a zazní zvuková signalizace. CountUp Timer měří dobu provozu varné zóny tak, abyste mohli pečlivě sledovat postup přípravy jídla. Časovou funkci můžete využít také jako minutku, pokud jsou varné zóny vypnuté.


Bezpečnostní prvky jsou základ

Bezpečnost patří k výhodám indukčních varných desek. Dětskou pojistku nelze vynechat. Patří k základním funkcím, zvláště pokud máte malé děti. Stejně tak lze zablokovat ovládací panel při zapnutých varných zónách, abyste zabránili náhodné změně nastavení teploty. Funkce automatického vypnutí desku vypne, pokud se vyvaří obsah nádoby.

Přesné nastavení pouhým dotykem prstu
Požadované přesné nastavení zvolíte pouhým dotykem prstu. Systém DirectTouch vám umožňuje okamžitý přístup k ovládání varné desky.

Inteligentní využití výkonu pro snížení spotřeby energie
Časovač Öko vám umožňuje ušetřit energii využitím zbytkového tepla varné desky během posledních několika minut vaření.

Profesionální výsledky díky univerzální zóně
Univerzální zóna této varné desky je navržena k použití spolu se všemi vašimi speciálními hrnci a pánvemi, abyste mohli vždy připravit dokonale profesionální pokrmy.

Maximální výkon, přesně, když jej potřebujete
Funkce zesílení výkonu této varné desky byla speciálně navržena tak, abyste dosáhli rychlého, intenzivního nárůstu tepla, a mohli ihned začít vařit.

Extra účinný způsob využití zbytkového tepla
U každé varné zóny sleduje funkce OptiHeat úroveň zbytkového tepla, abyste ho mohli maximálně využít, a optimalizovat tak spotřebu energie.

Přesné sledování každého kroku vaření
Abyste mohli pečlivěji sledovat postup přípravy každého jídla, začíná časovač CountUp na nule a pokračuje v počítání, dokud jej nezastavíte nebo nevynulujete.

 • Nezávislá deska s vlastním ovládáním
 • Typ desky: indukční
 • Deska se skosenými hranami
 • Direct Control
 • Podsvícené ukazatele
 • Indukční zóny s funkcí zesílení výkonu
 • Detekce hrnců a pánví
 • Levá přední zóna: Indukční , 2300/3700W/210mm
 • Levá zadní zóna: indukční , 1800/2800W/180mm
 • Pravá přední zóna: indukční , 1400/2500W/145mm
 • Pravá zadní zóna: Indukční, oválná pro pečení ryb , 2300/3200W/170x265mm
 • Automatické rychlé zahřátí
 • Funkce STOP and GO pro ryhlé zastavení a opětovné spuštění zóny
 • Zámek funkcí.
 • Dětská bezpečnostní pojistka
 • Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
 • Zvukový signál s funkcí vypnutí
 • Přičítací časovač
 • Časová funkce Eco
 • Časové funkce
 • Funkce kontroly OptiHeat
 • Jednoduchá instalace díky přichycovacímu systému ProBox

ProBox™ je jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění varné desky do kuchyňské desky. Zajistí dobré a jednoduché upevnění s dodržením bezpečnostních vzdáleností

 • Hlavní barva: Černá

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Indukce
Provedení
posuvné, dotykové
Provedení desky sklokeramika
Umístění ovládání vpředu
Provedení hrany VD zkosený okraj
Zóny
Počet varných zón 4
1
Funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Ano
Booster Ano
Další parametry
Celkový příkon 7.4 kW
-
černá
Šířka 59 cm
220-240 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 52.0 cm
Hmotnost výrobku 11.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 67.8 cm
Výška balení 11.8 cm
Hloubka balení 60.0 cm
Hmotnost balení 12.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu