Indukční varná deska Gorenje Advanced IS656X černá/nerez (poškozený obal 8800322224)

bazar
Značka: Gorenje , Kategorie: Indukční varné desky
Kód zboží: -9080220

Bazar - poškozený obal 8800322224

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8800322224

Bezpečná a efektivní při nízké spotřebě

Moderní způsob vaření představuje indukce, která pomalu nahrazuje klasický sporák. Přináší úsporu energie a vyniká až 2x větší rychlostí ohřevu při vaření. Pokud přemýšlíte, že i vy využijete výhod, které tohle vaření nabízí, líbit by se vám mohla Indukční varná deska Gorenje Advanced IS656X v nerezovém provedení. Deska je vyrobená z černého skla a je velice snadná na údržbu. Na jejím povrchu se nic nepřipálí.


Úspornější a rychlejší vaření

Na indukční varné desce je nutné používat nádobí výhradně určené pro indukční ohřev. Pomocí indukce se ohřívá přímo dno nádoby, ve které se připravuje pokrm, takže dochází k minimální ztrátě energie. Tento model nabízí čtyři varné zóny, které můžete za pomoci dvou XpandZones uspořádat tak, abyste mohli vařit i s většími hrnci. Díky XpandZone propojíte dvě varné zóny, které vám poskytnou pro vaření více prostoru. Využít také můžete celou plochu indukčního varného panelu. Indukční varná deska je vybavena funkcí PowerBoost, se kterou snadno dosáhnete maximálního výkonu v minimálním čase.


Okamžitá reakce na změnu teploty

Ovládání je intuitivní a velmi jednoduché, takže se nemusíte bát, že byste měli problém se se spotřebičem seznámit. U každé plotýnky regulujete teplotu pouhým posunutím prstu po ovládacím panelu. Pro větší bezpečnost je model vybaven dětským zámkem, který zablokuje ovládací panel tak, aby nedošlo k nechtěnému přenastavení teplotních parametrů. Pokud se děti při vaření pohybují v kuchyni s vámi, tuhle možnost určitě oceníte.

Pokud předem víte, jak dlouho se má daný pokrm vařit, vyzkoušejte praktickou funkci v podobě časovače, který je možné nastavit až na 99 minut. Po uplynutí nastavené doby se varný panel vypne a vy budete upozorněni zvukovým signálem. Spotřebič disponuje také funkcí StayWarm, která udrží pokrmy v konstantní teplotě 70 °C, a to až do doby jeho servírování. Díky tomu si hotový pokrm zachová správnou teplotu až do doby jeho konzumace.

Poškozený obal

XpandZone
XpandZone umožňuje vaření prakticky po celé ploše indukčního varného panelu. Když je funkce aktivovaná, můžete využít celý povrch indukčního varného panelu. Propojení zón poskytuje víc prostoru pro vaření a místo pro větší nádoby, nebo kombinaci 2 a více menších nádob. Jelikož má indukční varný panel dvě XpandZones, jednu můžete aktivovat a druhou můžete použít jako oddělenou běžnou varnou plochu.

Časovač
Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.

Dětský zámek
Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přenastavování jakýchkoliv parametrů, což je bezpečné pokud necháte děti v kuchyni bez dozoru.

StayWarm
Funkce StayWarm udržuje potraviny v konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachovává původní chuť a teplotu až do podávání.

 • Provedení (barva): Černá
 • Nerez rámeček
 • SliderTouch - ovládání výkonu pohybem prstu
 • Funkce časovač
 • StayWarm (udržování teploty 70C)
 • Zvýšení výkonu - PowerBoost
 • XpandZone
 • 4 indukční varné zóny Levá přední: Indukční varná zóna 20×20 cm, 1.8/3 kW, Pravá přední: Indukční varná zóna 20×20 cm, 1.8/3 kW, Levá zadní: Indukční varná zóna 20×20 cm, 1.8/3 kW, Pravá zadní: Indukční varná zóna 20×20 cm, 1.8/3 kW
 • Bezpečnostní zamčení ovládání varné desky
 • Dětský zámek
 • Příkon: 7.200 w
 • Rozměry pro zabudování (vxšxh): 5 × 56 × 49 cm
 • Rozměry (šxvxh): 60 × 6,2 × 51,5 cm
 • Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 68,5 × 14,2 × 58,5 cm
 • Rozměry k zabudování (šxvxh): 56 × 5 × 49 cm

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Indukce
Provedení
dotykové
Provedení desky sklokeramika
Umístění ovládání vpředu
Provedení hrany VD s rámečkem
Zóny
Počet varných zón 4
2
Funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Ano
Další parametry
Celkový příkon 7.2 kW
-
černá
Šířka 60 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 6.2 cm
Hloubka výrobku 51.5 cm
Hmotnost výrobku 12.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 68.5 cm
Výška balení 14.2 cm
Hloubka balení 58.5 cm
Hmotnost balení 14.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu