IP kamera Carneo HomeGuard (450052)

Značka: Carneo , Kategorie: IP kamery
Kód zboží: CRN450052

IP kamera s detekcí zvuku a pohybu, vnitřní, 720p obraz, Wi-Fi, noční vidění s dosahem až 8m, slot pro paměťové karty

Zjistit dostupnost

CARNEO HomeGuard


HomeGuard je rotační IP kamera vybavena technologiemi pro online sledováním přes PC, mobilní telefony, tablety podobně. Umožňuje totiž připojit se k ní odkudkoli ze světa, takže je výbornou pomůckou pro monitorování kanceláře či domu i hlídání dětí. Kamera umí rozpoznat pohyb a zvuk, načež vás upozorní formou notifikace v aplikaci.


Kromě natáčení videí umí také fotografovat, přičemž pořízené materiály ukládá na paměťové karty typu micro SD či na FTP server. Natáčí přitom prostřednictvím 1/4" CMOS snímačeHD 720p rozlišení při 30 snímcích za vteřinu a nezastaví ji ani tma díky speciálnímu režimu nočního vidění s IR přisvícením na vzdálenost až 8 metrů díky 11 LED diodám. Konektivitu přitom v jejím případě zastřešuje LAN + Wi-Fi. Stejně tak má i mikrofon a reproduktor pro oboustrannou komunikaci, kterou můžete ještě zesílit přes připojení externích reproduktorů do Jack konektoru. Kamera je určena pro vnitřní použití a součástí balení je také speciální držák pro její upevnění na stěnu či strop.


Snadná obsluha


Jednou z hlavních předností této kamery je vertikální i horizontální pohon, díky němuž lze s kamerou otáčet a následně sledovat obraz živě na na počítači, mobilním telefonu či tabletu. 


Prvotní nastavení kamery i její běžná obsluha je přitom velmi jednoduchá a probíhá podle manuálu, který je kompletně v českém a slovenském jazyce. Aplikace je přitom dostupná pro mobilní telefony s Androidem a iOS a stejně tak můžete k ovládání využívat standardní webový prohlížeč s podporou technologie Flash. 


Pokročilé zabezpečení


Vzhledem k tomu, že je kamera připojena k internetu, je v jejím podání důležitou výbavou silné zabezpečení 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK a WPS. Kamera kromě toho podporuje i protokoly TCP/IP, DHCP, FTP, SMTP, NTP, UPnP, HTTP, UDP/IP, DDNS a P2P.

CARNEO HomeGuard

HomeGuard je rotační IP kamera vybavena technologiemi pro online sledováním přes PC, mobilní telefony, tablety podobně. Umožňuje totiž připojit se k ní odkudkoli ze světa, takže je výbornou pomůckou pro monitorování kanceláře či domu i hlídání dětí. Kamera umí rozpoznat pohyb a zvuk, načež vás upozorní formou notifikace v aplikaci.

Kromě natáčení videí umí také fotografovat, přičemž pořízené materiály ukládá na paměťové karty typu micro SD či na FTP server. Natáčí přitom prostřednictvím 1/4" CMOS snímače v HD 720p rozlišení při 30 snímcích za vteřinu a nezastaví ji ani tma díky speciálnímu režimu nočního vidění s IR přisvícením na vzdálenost až 8 metrů díky 11 LED diodám. Konektivitu přitom v jejím případě zastřešuje LAN + Wi-Fi. Stejně tak má i mikrofon a reproduktor pro oboustrannou komunikaci, kterou můžete ještě zesílit přes připojení externích reproduktorů do Jack konektoru. Kamera je určena pro vnitřní použití a součástí balení je také speciální držák pro její upevnění na stěnu či strop.

Snadná obsluha
Jednou z hlavních předností této kamery je vertikální i horizontální pohon, díky němuž lze s kamerou otáčet a následně sledovat obraz živě na na počítači, mobilním telefonu či tabletu.

Prvotní nastavení kamery i její běžná obsluha je přitom velmi jednoduchá a probíhá podle manuálu, který je kompletně v českém a slovenském jazyce. Aplikace je přitom dostupná pro mobilní telefony s Androidem a iOS a stejně tak můžete k ovládání využívat standardní webový prohlížeč s podporou technologie Flash.

Pokročilé zabezpečení
Vzhledem k tomu, že je kamera připojena k internetu, je v jejím podání důležitou výbavou silné zabezpečení 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK a WPS. Kamera kromě toho podporuje i protokoly TCP/IP, DHCP, FTP, SMTP, NTP, UPnP, HTTP, UDP/IP, DDNS a P2P.

  • IP kamera s detekcí zvuku a pohybu
  • Wi-Fi
  • CMOS snímač
  • 720p obraz
  • vertikální a horizontální pohyb
  • noční vidění s dosahem až 8 m
  • slot pro paměťové karty
  • oboustranná komunikace
  • bezplatná aplikace pro telefony s Androidem a iOS

Záruka 24 měsíců
Partnumber 450052
Další parametry
vnitřní
Napájení Adaptér
Max. rozlišení 1280 x 720 DPI
Typ záznamu Paměťová karta
Zorný úhel 120 °
Vestavěný mikrofon Ano
Ano
Noční vidění Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 12.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 14.7 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu