IP kamera D-Link DCS-930L (DCS-930L) bílá

Značka: D-Link , Kategorie: IP kamery
Kód zboží: DLNDCS930L

IP kamera vnitřní, Wi-Fi,

Naše cena s DPH:

2 034

Na splátky od: 224 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Chraňte sebe, své věci i domácí mazlíčky

Chcete chodit s klidnou hlavou spát aniž byste se museli strachovat o vaše věci v kanceláři, nebo přímo doma? Nedejte zlodějům šanci a sledujte vaše prostory v případě nepřítomnosti. Pomocí IP kamery D-Link DCS-930L. Tato kamera je jednou z nejlevnějších a zároveň velmi funkčních variant jak hlídat sebe i například své domácí mazlíčky.


Kvalita obrazu a zvuku předností

IP kamera D-Link DCS-930L je univerzálním monitorovacím zařízením, které se hodí do každého domu nebo kanceláře. Běžné webové kamery přenáší velmi omezené množství dat, na rozdíl od tohoto modelu. Obraz o rozlišení 0,3 Mpx a citlivý zvuk jsou její předností.


Zvládá i vidění za šera

Spolehnout se na model D-Link DCS-930L můžete i v pozdních nočních hodinách. Slabé osvětlení postačí na to, abyste sledovali vaše prostory z pohodlí vašeho domova přes běžný počítač nebo aplikaci pro iPhone, Android nebo tablet.


Snadné nastavení varovných emailů

Tato kamera obsahuje spoustu funkcí pro detekci pohybu, které si automaticky můžete nechat zasílat varovným emailem. Pokaždé když se například ve vaší garáži objeví nějaký pohyb, můžete zkontrolovat, co se v ní děje. Vše záleží jakým způsobem si nastavíte.


Sledujte až 32 kamer naráz

Pomocí zdarma dodávaného programu D-ViewCam ke kameře D-Link DCS-930L můžete sledovat současně až 32 kamer. Obsahuje navíc možnost centralizované správy výstražných hlášení. Pod kontrolou tak můžete mít celou firmu či velký barák.

Bezdrátová Wifi IP kamera je levným řešením jak zabezpečit váš domov nebo kancelář. Rádi ji jistě využijí i rodinny s dětmi nebo majitelé domácích mazlíčků. Kamera umožňuje nastavení e-mailových hlášení při detekci pohybu. Co se děje před kamerou můžete sledovat nejen prostřednictvím PC, ale i pomocí bezplatné služby mydlink ve vašem iPhone, iPad či Android zařízení.

Vlastnosti:

 • Vestavěná anténa pro bezdrátovou síť
 • Kompaktní velikost
 • Podpora mydlink: nejsnadnější způsob monitorování domu z libovolného místa
 • Technologie Wireless N pro bezproblémové bezdrátové připojení v domě
 • Snímač s citlivostí 1,0 lx pro prostředí se slabým osvětlením
 • Posílání varovných e-mailů při detekci pohybu
 • Vestavěný mikrofon
 • Zabezpečení bezdrátového přenosu pouhým stisknutím tlačítka pomocí funkce Wi-Fi Protected Setup (WPS)
 • Podpora funkce Dynamic DNS pro snadný přístup ke kameře z libovolného místa přes Internet
 • Bezdrátová N domácí kamera DCS-930L je univerzální monitorovací řešení pro váš dům nebo malou kancelář. Na rozdíl od běžných webových kamer přenáší DCS-930L velmi kvalitní obraz a zvuk pro sledování doma i na dálku. Díky podpoře služby mydlink přináší tato kamera nejjednodušší způsob, jak sledovat a ovládat vaši kameru přes běžný počítač nebo aplikaci pro iPhone, Android nebo tablet.

mydlink: nejsnadnější cesta pro monitorování vašeho domu

 • Připojení kamery k síti a její zpřístupnění vyžadovalo obvykle provedení složité konfigurace. Služba mydlink umožňuje snadný přístup ke kameře z libovolného místa a kdykoli se vám to hodí. Intuitivní průvodce zprovozní vaši kameru během několika minut. Pak si můžete přes jednoduché webové rozhraní zřídit účet pro mydlink, který vám umožní sledovat a ovládat vaši kamery z libovolného počítače s připojením na Internet. Pokud máte více než jednu kameru, můžete je přidat k vašemu dosavadnímu účtu na mydlink a sledovat všechny kamery z jednoho místa.
 • Ke kamerám se můžete snadno připojit také na cestách. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci mydlink pro iPhone nebo Android a můžete odkudkoli snadno a rychle sledovat přenos z kamery přes Wi-Fi nebo 3G připojení. Díky této aplikaci můžete vše sledovat i na cestách, i když nemáte k dispozici počítač.

Kompletní monitorovací systém

 • DCS-930L obsahuje funkce pro detekci pohybu a posílání varovných e-mailů, které lze nastavit přes uživatelské rozhraní. To dělá z této kamery opravdu komplexní domácí monitorovací systém. Pomocí uživatelského rozhraní kamery je možné snadno nastavit sledovanou oblast (například okno nebo dveře garáže) a pak nechat kameru posílat e-maily, když je v této oblasti zjištěn pohyb.
 • Navíc lze pomocí zdarma dodávaného programu D-ViewCam (DCS-100) sledovat na počítači se systémem Windows současně až 32 kamer. D-ViewCam má rozsáhlou sadu funkcí včetně centralizované správy výstražných hlášení a nahrávání obrazu a zvuku.

Wi-Fi N konektivita

 • Tato bezdrátová N domácí kamera využívá technologii Wireless N pro lepší pokrytí vašeho domu. Wireless N umožňuje přenášet velmi kvalitní obraz přes bezdrátovou síť. Funkce Site Survey umožňuje snadno vyhledávat okolní bezdrátové sítě a připojovat se k nim. DCS-930L má také standardní ethernetový port pro připojení k běžným kabelovým sítím.

Technická specifikace

Kamera
1/5" barevný VGA CMOS snímač
Minimální osvětlení 1 lux při F2.8
Automatické řízení citlivosti (AGC)
Automatické vyvažování bílé (AWB)
Automatická elektronická závěrka (AES)
Objektiv: ohnisková vzdálenost: 2P, 5,01 mm, F2.8
4x digitální zoom pro zvětšení obrazu*
(* 4x digitální zoom zvětšuje obraz tak, že zvětší 4x pixely ve vybrané části obrazu.)

Síť
10/100Base-TX ethernetový port
802.11b/g/n bezdrátová LAN s WEP/WPA/WPA2 zabezpečením
Wi-Fi Protected Setup (WPS) pro snadné zabezpečení bezdrátové sítě
Podpora Dynamic DNS (Dyndns a D-Link)
Podpora UPnP™
Konfigurace přes webové rozhraní

Zvuk a obraz
Vestavěný mikrofon
MJPEG komprese pro video
JPEG pro statické snímky
Převrácení a zrcadlení obrazu
Časové údaje a text
Nastavitelná velikost a kvalita obrazu

Monitorování a nahrávání
Aktivace nahrávání videa a odeslání e-mailu při detekci pohybu
Přiložen program D-ViewCam

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber DCS-930L
Další parametry
vnitřní
Napájení Adaptér
Ano
Noční vidění Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.7 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací