Joystick Thrustmaster T.Flight Hotas One pro Xbox One/Series a PC (4460168) černý (vrácené zboží 8801258400)

bazar
Značka: Thrustmaster , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: -9907181

Bazar - vrácené zboží 8801258400

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8801258400

Vráceno - Použito

T.Flight Hotas One, je oficiálně licencovaný joystick pro Xbox One, One X, One S, Xbox Series X a Windows. Poskytuje vysokou úroveň reality protože páka zahrnuje až pět os, čtrnáct akčních tlačítek, spoušť rychlé střelby a multisměrový kloboučkový přepínač (navigace/panoramatický výhled), a navíc všechna tato tlačítka jsou lehce dostupná. Ovladač plynu je odnímatelný a poskytuje super citlivý výkon. Dvojitý systém směrovky (rudder) lze ovládat otáčením rukověti (se zabudovaným zámkem) nebo pomocí progresivního naklánění páky. Joystick T.Flight Hotas One je vybaven oficiálními tlačítky pro konzoli Xbox One (Průvodce/Výhled/Menu) a pro přístup k sociálním funkcím, přepínání mezi hrou a konzolí, procházení menu konzole atd.

Realistický, ergonomický joystick
Za reálných podmínek je piloty k ovládání letu používán joystick a ovladač plynu. Kombinace těchto dvou prvků je extrémně efektivní ve smyslu výkonu a přesnosti. Joystick T.Flight Hotas One poskytuje shodnou úroveň reality. Realistická a ergonomická konstrukce joysticku je dokonale přizpůsobena všem typům letů (letecké souboje, vesmírná dobrodružství, civilní lety atd.). Široká opěrka ruky napomáhá hráčům udržet ruku ve velmi stabilní a pohodlné pozici, což zajišťuje, že páka bude reagovat i na velmi jemné pohyby. Nastavte si tuhost páky podle vašich potřeb a preferencí. Hmotná základna zajišťuje zvýšenou stabilitu během herních sezení.

Odnímatelný ovladač plynu
Joystick je vybaven ovladačem plynu ve skutečné velikosti, kterým můžete snadno ovládat zrychlení vašeho letadla. Ovladač plynu může být používán dvěma způsoby: samostatný, odpojený od joysticku (pro autentické podmínky pilotáže), nebo připojený k joysticku (lepší stabilita a zabírá méně místa).

Dvojitý systém směrovky
Joystick je vybaven funkcí směrovky, která je v letadlech realizována pomocí pedálů a piloty je používána pro otáčení letadla kolem svislé osy (zahýbání letadla doleva nebo doprava). Na joysticku je tato funkce realizována jeho otáčením (se zabudovaným zamykacím systémem), nebo pomocí progresivního naklánění páky

Ekosystém
Joystick T.Flight Hotas One je součástí ekosystému leteckých simulátorů Thrustmaster. Je tudíž kompatibilní s pedály T.Flight Rudder Pedals, což je první směrovka vybavená systémem S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Tracks) systémem kluzných kolejnic pro plynulejší zatáčení.

Vlastnosti:

  • První oficiální joystick pro Xbox One, One X, One S, Xbox Series X a Windows, vybavený oficiálními tlačítky pro konzoli Xbox One
  • Ergonomická konstrukce je dokonale přizpůsobena pro všechny typy leteckých simulací (vesmírná dobrodružství, moderní souboje, válečná letadla, civilní lety)
  • Odnímatelný ovladač plynu v plné velikosti zajišťuje snadné manévrování dokonce i ve virtuální realitě
  • Nastavitelný odpor rukověti s širokou opěrkou pro ruku
  • Komplexní výbava pro létání: 5 os + 14 akčních tlačítek + 1 spoušť rychlé střelby + 1 multisměrový kloboučkový spínač (navigace/panoramatické výhledy)

Kompatibilita:
Xbox One, One X, One S, Xbox Series X a Windows

Obsah balení:
Joystick
Plynový pedál
Uživatelská návod

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4460168
Další parametry
Počet tlačítek 14
USB 2.0
Platforma Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Počítač, Xbox Series
Typ příslušenství Joystick
Druh příslušenství Neoriginální příslušenství
Vibrační odezva Ne
Programovatelná tlačítka Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací