Kabel AQ HDMI na HDMI s otoč. konektorem, 1,5 m (xaqcv11015) černý

Značka: AQ , Kategorie: HDMI kabely
Kód zboží: AUDCV11015

AQ CV11015, černá

Kabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11015 je na...

Naše cena s DPH:

197

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

AQ CV11015, černáKabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11015 je na obou stranách zakončen otočnými konektory, se kterými si nastavíte polohu kabelu přesně tak, jak vám bude vyhovovat. To oceníte především v místech s nedostatkem prostoru, například při zapojování kabelu do televizoru, který máte umístěn v těsné blízkosti stěny, nebo u zařízení, která se nachází v rozích místnosti.Koncovkami HDMI, které jsou shodné na obou stranách kabelu, můžete vzájemně propojit například televizor nebo počítač k routeru. Kabel je vysokorychlostní, zaručí vám kvalitní audio i video signál bez nechtěných ruchů a šumů. Díky Ethernetu jej můžete využít k propojení počítače s routerem, čímž si zajistíte ještě rychlejší přenos signálu než přes wifi.

AQ CV11015, černá

Kabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11015 je na obou stranách zakončen otočnými konektory, se kterými si nastavíte polohu kabelu přesně tak, jak vám bude vyhovovat. To oceníte především v místech s nedostatkem prostoru, například při zapojování kabelu do televizoru, který máte umístěn v těsné blízkosti stěny, nebo u zařízení, která se nachází v rozích místnosti.

Koncovkami HDMI, které jsou shodné na obou stranách kabelu, můžete vzájemně propojit například televizor nebo počítač k routeru. Kabel je vysokorychlostní, zaručí vám kvalitní audio i video signál bez nechtěných ruchů a šumů. Díky Ethernetu jej můžete využít k propojení počítače s routerem, čímž si zajistíte ještě rychlejší přenos signálu než přes wifi.

  • kvalitní přenos audio i video signálu bez ruchů
  • vysokorychlostní přenos
  • Ethernet
  • koncovky HDMI
  • otočné konektory na obou koncích kabelu
  • pozlacené konektory
  • délka: 1,5 m
  • barva: černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber xaqcv11015
Další parametry
Typ kabelu Video, Audio
Délka kabelu 1.5 m
Verze HDMI 1.4
Použití DVD, PC, Blu-ray, satelit, televizor
Z konektoru HDMI
Do konektoru HDMI
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 16.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací