Kabel AQ HDMI na HDMI s otoč. konektorem, 3 m (xaqcv11030)

Značka: AQ , Kategorie: HDMI kabely
Kód zboží: AUDCV11030

Kabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11030 je na obou stranách zakončen otočnými...

Zjistit dostupnost

AQ CV11030, 3 mKabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11030 je na obou stranách zakončen otočnými konektory, se kterými si nastavíte polohu kabelu přesně tak, jak vám bude vyhovovat. To oceníte především v místech s nedostatkem prostoru, například při zapojování kabelu do televizoru, který máte umístěn v těsné blízkosti stěny, nebo u zařízení, která se nachází v rozích místnosti.Koncovkami HDMI, které jsou shodné na obou stranách kabelu, můžete vzájemně propojit například televizor nebo počítač k routeru. Kabel je vysokorychlostní, zaručí vám kvalitní audio i video signál bez nechtěných ruchů a šumů. Díky Ethernetu jej můžete využít k propojení počítače s routerem, čímž si zajistíte ještě rychlejší přenos signálu než přes wifi.

Kabel pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v designu celé místnosti jen kvůli tomu, že jim při zapojování elektroniky nepasují kabely. Model AQ CV11030 je na obou stranách zakončen otočnými konektory, se kterými si nastavíte polohu kabelu přesně tak, jak vám bude vyhovovat. To oceníte především v místech s nedostatkem prostoru, například při zapojování kabelu do televizoru, který máte umístěn v těsné blízkosti stěny, nebo u zařízení, která se nachází v rozích místnosti.

Koncovkami HDMI, které jsou shodné na obou stranách kabelu, můžete vzájemně propojit například televizor nebo počítač k routeru. Kabel je vysokorychlostní, zaručí vám kvalitní audio i video signál bez nechtěných ruchů a šumů. Díky Ethernetu jej můžete využít k propojení počítače s routerem, čímž si zajistíte ještě rychlejší přenos signálu než přes wifi.

Propojovací kabel

  • kvalitní přenos audio i video signálu bez ruchů
  • vysokorychlostní přenos
  • Ethernet
  • koncovky HDMI
  • otočné konektory na obou koncích kabelu
  • pozlacené konektory
  • délka: 3 m
  • barva: černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber xaqcv11030
Další parametry
Typ kabelu Video, Audio
Délka kabelu 3 m
Verze HDMI 1.4
Použití DVD, PC, Blu-ray, satelit, televizor
Z konektoru HDMI
Do konektoru HDMI
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.3 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací