Kajak Sevylor sportovní COLORADO™ KIT - 2 místný kajak (vč. pádla a nožní pumpy, rozměr 331 x 88 cm, nosnost 200 kg), hmotnost 14,7 kg

Značka: Sevylor , Kategorie: Lodě (čluny, rafty, kánoe, kajaky)
Kód zboží: COL2000016743

Nafukovací kajak pro 2 osoby vhodný pro plavbu na řece i podél pobřeží. Součástí 1 pádlo, nožní pumpa, směrová ploutev, manometr, opravná sada.

Zjistit dostupnost

Ten nejlepší společník pro výlet na vodu!

Hezké počasí je zpět a vy máte neodolatelnou chuť vypravit se na vodu. Rádi byste na vlastní pěst vyrazili s rodinou či přáteli na kajaky, ale odrazuje vás představa komplikovaného převozu plastového kajaku? Vyberte si ideální alternativu v podobě 2místného sportovního kajaku Sevylor COLORADO™ KIT v krásném designu, který nabízí mnoho výhod. Snadno se sestavuje, převáží, skladuje a stane se tak perfektním doplňkem na vaše rodinné nebo sólo výlety.


Výlet bez starostí

Pokud jste již někdy pomysleli na velké výhody, které nafukovací kajak nabízí, jistě vás zaujme právě loď od značky Sevylor. S tímto kajakem vás nečekají starosti s náročnou logistikou, stačí ho jen uložit do kufru automobilu. Vyfouknutý v obalu dosahuje rozměru 72 x 17 x 52 cm a zabere minimum místa. Nemusíte jej složitě upevňovat na střechu a strachovat se, že vám po cestě spadne.


Výborné vlastnosti

Kajak COLORADO dosahuje rozměru 331 x 88 cm a má nosnost 200 kg. Je určený pro dvě osoby a můžete si s ním užít zábavu při plavbě po řece, kolem jezerního nebo mořského prostředí či na jakékoliv vodní hladině. Svými vlastnostmi skvěle poslouží i jako kánoe. Potěší vás výborná stabilita, kterou udržují dvě tvarované boční komory a extra zesílené nafukovací dno. Vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna zaručují dobré jízdní vlastnosti a značnou odolnost lodi.


Pohodlí při pádlování

Při plavbě v peřejích vám pomůže samovylévací uzavíratelné provedení společně s uzavřenou přídí i zádí. Kajak Sevylor má polohovatelné sedačky s opěrkami, které jsou zavěšené na bočních válcích a nabízejí vyšší a pohodlnější sezení. K dispozici máte “D” kroužky umístěné po obvodu lodi k připevnění materiálu. Tento model nabízí speciální systém složení, který umožňuje sbalit kajak do batohu a nosit ho na ramenou.


Velmi rychle připraven

K hlavním přednostem určitě patří velmi rychlé nafouknutí kajaku díky výkonné nožní pumpičce, která je přiložena k výrobku. Výhodná sestava Colorado Kit obsahuje navíc kajakářské pádlo. Kromě toho, že je kajak velmi skladný, má také nízkou hmotnost 14,7 kg a vy se tak nemusíte při jeho přenášení namáhat. Manipulaci vám usnadní také 4 ergonomická držadla. Součástí výbavy je také kompletní souprava pro opravu, směrová ploutev a manometr.

Dvoumístný stabilní a odolný nafukovací kajak, použitelný i jako kánoe.

Je vhodný jak pro plavbu na řece, tak pro jízdu kolem jezerního, či mořského pobřeží. Dvě tvarované boční komory, nafukovací dno, vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, zaručují dobré jízdní vlastnosti a značnou odolnost lodi. Samovylévací uzavíratelné provedení pomáhá při plavbě v peřejích. Komfortní sezení na polohovatelných sedačkách s opěrkami. Loď je vybavena po obvodu „D“ kroužky pro připevnění materiálu. Ergonomická držadla pro přenášení, směrová ploutev, další praktické příslušenství. Výhodná sestava Colorado Kit obsahuje navíc kajakářské pádlo a nožní pumpu.

  • Materiál: PVC s obalem z polyesteru
  • Dno: Double I Beam
  • Počet vzduchových komor: 3
  • Rozměry: 331 x 88 cm
  • Rozměry po sbalení: 72x17x52 cm
  • Nosnost: 200 kg
  • Hmotnost: 14,7 kg samotný člun, 18,6 kg i s příslušenstvím
  • Standardní vybavení zahrnuje: 1 pádlo K Compact 230, nožní pumpu, směrovou ploutev, manometr a sadu na opravy

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Nosnost 200 kg
Počet osob 2
Rozměr nafouklého člunu 331x88 cm
Typ plavidla Kajak
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 48.0 cm
Hloubka balení 69.5 cm
Hmotnost balení 18.7 kg
Více informací Méně informací