Kastrol s poklicí Tefal Duetto+ G7194355 nerez

Doporučujeme
Značka: Tefal , Kategorie: Hrnce
Kód zboží: TEFG7194355

Průměr 18 cm, skleněná poklice, záruka 10 let, prvotřídní nerezová ocel, kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce.

Zjistit dostupnost

KastrolTefal Duetto+ G7194355, nerez


Kastrol s poklicí Tefal Duetto+ je vyroben z prvotřídní nerezové oceli a navržen tak, aby vydržel opravdu vše. Nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Jeho součástí je poklice se širokým okrajem na cezení a vylévání vody. Díky praktickým prvkům, odolné konstrukci a skleněné poklici, která umožňuje sledovat vaření, se ideálně hodí ke každodenní přípravě lahodných jídel pro celou rodinu.


Jednoduché vaření


Praktická poklice s okrajem na cezení je chytře navržena tak, že má na jedné straně velké otvory určené k cezení těstovin a na druhé straně menší otvory vhodné pro cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění. Na vnitřní straně hrnce jsou snadno čitelné hladinové značky usnadňující odměřování. Navíc je kastrol bez poklice vhodný také pro použití v troubě, a to až do 250 °C.


Bezpečnost při manipulaci


Vnější strana kastrolu se pyšní mimořádně odolnými nýtovanými držadly, která zajišťují lepší bezpečnost při manipulaci. Vše navíc doplňuje elegantní design, který se hodí do každé kuchyně. Kastrol Duetto+ je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce, takže se vám a vašemu kuchyňskému vybavení skvěle přizpůsobí. Po použití jej jednoduše vložte do myčky nádobí a máte hotovo.


Kastrol 2v1 pro snadné a pohodlné vaření.

Hladinové značky


 


Hladinové značky


Hladinové značky umístěné na vnitřní straně hrnce vám umožní přesné, snadné a rychlé dávkování přísad během vaření.


Nýtované rukojeti


 


Nýtované rukojeti


Ultra odolné nýty, robustní stabilní držadla z nerezové oceli pro zlepšenou bezpečnost a dlouhodobá životnost výrobku vám usnadní přípravu pokrmů pro vaši rodinu.


Chytrá poklice


 


Chytrá poklice


Chytře navržený kastrol se speciální skleněnou poklicí s okrajem na cezení a vylévacími hubičkami je ideální pro snadné a bezproblémové vylévání vody při vaření těstovin a rýže.


Kompatibilita


 


Kompatibilita s tepelnými zdroji


Kastrol je plně kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce. Pořídit si jej tedy můžete, ať již vlastníte plynový, elektrický nebo sklokeramický sporák.


Záruka 10 let


 


Záruka 10 let


Dokonalé nádobí pro vaření s naprostým klidem díky 10leté záruce, vysoce kvalitní nerezové oceli a výrobním zkušenostem, které zajišťují maximální odolnost, trvanlivost a radost z vaření bez rizika poškození v průběhu času.

Kastrol s poklicí Duetto+

 • Nepostradatelné nádobí, které je ideální pro přípravu vydatných jídel pro celou rodinu, jako jsou těstoviny a rýže dále pro dušení, vaření i přípravu lahodných omáček
 • Záruka 10 let: prvotřídnínádobí s odolným a bezpečným designem bez rizika poškození v průběhu času
 • Chytře navržený výrobek se speciální poklicí okrajem na cezení a vylévací hubičkou pro snadné a bezproblémové vylévání
 • Ultra odolné nýty, robustní stabilní držadla z nerezové oceli pro zlepšenou bezpečnost a dlouhodobou životnost výrobku
 • Vysoce intuitivní vnitřní hladinové značky pro snadné dávkování surovin
 • Kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce (plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními).
 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*. (*Nezávislý panel 2016, hodnota prodejů značek, definice kategorie kuchyňského nádobí)

Technická specifikace

 • Průměr 18 cm
 • Objem 2 l
 • Materiál Nerezová ocel
 • Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN
 • Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 250 °C (kromě skleněné poklice)
 • Vhodné do myčky ANO
 • Vnitřní vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL
 • Thermo-Spot® (ukazatel teploty) NE
 • Vnější vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL, VYSOKÝ LESK
 • Vylévací okraj ANO
 • Typ rukojeti PEVNÁ

Víceúčelová řada nerezového nádobí Duetto+ vám ušetří čas strávený v kuchyni, takže se budete moci věnovat lidem a věcem, které máte rádi! Tento kastrol vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento výrobek se šikovnými vylévacími hubičkama se dodává s praktickou poklicí s okrajem ne cezení chytře navrženým tak, že má na jedné straně velké otvory k cezení těstovin a na druhé straně menší otvory k cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění! Na vnitřní straně jsou snadno čitelné hladinové značky zajišťující přesné odměřování. Na vnější straně jsou mimořádně odolná nýtovaná držadla, která zajišťují lepší bezpečnost po dlouhou dobu. Vše doplňuje elegantní design, který se hodí do každé kuchyně, a konstrukce se skleněnou poklicí, která umožňuje sledovat přípravu pokrmů. Kastrol Duetto+ je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce, takže se vám dokonale přizpůsobí!

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem do 2 l
Poklice Ano
Mytí v myčce Ano
Vnější povrch nerez
Vnitřní povrch nerez
Druh ohřevu plyn, elektrika, sklokeramika, trouba, indukce
Průměr hrnce 18 cm
nerez
Druh kastrol
Odjímatelná rukojeť Ne
Tělo hrnce nerez
Vhodné do trouby Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací