Káva mletá Starbucks BLONDE VERANDA BLEND 200g

Značka: Starbucks , Kategorie: Kapsle a káva
Kód zboží: SBUKAVA4

Mletá káva STARBUCKS® s lahodnými kakaovými tóny, 200 g.

Naše cena s DPH:

129

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Starbucks BLONDE VERANDA BLEND, 200 g


Dejte si šálek své oblíbené Starbucks kávy, aniž byste museli na krok z pohodlí domova. Mletá káva BLONDE Veranda Blend vás zavede do Latinské Ameriky mezi rodinné plantáže a neodolatelně vonící šálky zrovna připraveného espressa. Lahodná káva plná chuti s kakaovými tóny, oříškovým nádechem a jemnou konzistencí vás potěší stejně každé ráno, jako i při posezení s přáteli. V bohaté chuti budete mít neustále co objevovat. Balení obsahuje 200 g mleté kávy z pečlivě vybraných kávových zrn. Užijte si příjemné povzbuzení díky chuti, která je léty i mnoha milovníky kávy pečlivě ověřená.


Blonde roast: Jemná a lehčí káva


Káva Veranda Blend je lehce pražená, a proto nese přívlastek Blonde roast. Díky tomuto způsobu pražení je výsledný nápoj lehčí a jemnější. Praženou chuť ucítíte v lehkých náznacích, přesto si svou kávu užijete a zlehka probudíte své smysly.


Káva plná chuti, přesto však jemná a lehce oříšková.


 


Léty prověřený způsob pražení


Sázka na kávu Starbucks je vždy zárukou úspěchu. Léta praxe ve výrobě kávy daly vzniknout třem typům pražení, takzvanému Starbucks Roast Spektru. Aby každé kávové zrnko dosáhlo požadované chuti a vůně, je třeba dopřát mu přesnou teplotu. Starbucks ví, jak na to, a proto jsou jeho kávy vždy perfektně vyladěným pohlazením po duši.


 


 


 


Zcela etický původ


Svůj šálek kávy si dopřejte s klidnou myslí. Společnost Starbucks se zavázala ke stoprocentně etickému původu kávových zrn a v souvislosti s tímto rozhodnutím spolupracuje s neziskovou environmentální organizací Conservation International.

STARBUCKS® BLONDE Veranda Blend Blonde Roast mletá káva – 200 g

V Latinské Americe provozují kávové plantáže rodiny, které mají svá obydlí na stejné půdě, kterou obdělávají. Už po desetiletí s těmito farmáři upíjíme kávu na verandě s výhledem na bujnou krásu kávovníků rozprostírajících se do dáli. Většinou to byla jemně pražená káva jako tato – lahodná, plná chuti s mimořádnou jemností.

Blonde Roast

Pražené kávy STARBUCKS® Blonde roast jsou lehčí a jemnější, jemně probouzejí smysly a nabízejí dostupný a chutný šálek s mírnými náznaky lehce pražené chuti.

  • Mletá káva STARBUCKS® s lahodnými kakaovými tóny
  • Jemné nuance kakaa a zlehka pražených oříšků
  • Užijte si STARBUCKS® kávu, kterou milujete, aniž byste museli opustit dům
  • Lahodná a chutná s příjemnou jemností, ideální pro přivítání přátel
  • Kávy STARBUCKS® Blonde Roast jsou lehčí a jemnější
  • Závazek 100 % etického původu kávy ve spolupráci s Conservation International

Záruka 12 měsíců
Další parametry
Hmotnost kávy 200 g
Druh výrobku mletá káva
Určeno pro Kávomlýnky / automaty
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací