Káva zrnková Nero Caffé Etiopie Sidamo, 250 g (450487)

Doporučujeme
21% sleva
21%
Značka: Nero , Kategorie: Kapsle a káva
Kód zboží: NER450487

Caffé Etiopie Sidamo, 250 g
zrnková káva • porce 250 g • 100% Arabica

Nero Caffé Etiopie Sidamo je originální káva s prvotřídní chutí pocházející z pravlasti kávy – jednoho z...

229 Kč

Ušetříte: 21 % = 50 Kč

Naše cena s DPH:

179

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Nero Caffé Etiopie Sidamo


Nero Caffé Etiopie Sidamo je originální káva s prvotřídní chutí pocházející z pravlasti kávy – jednoho z nejoblíbenějších nápojů na světě.


Urozený původ


Správně už tušíte, že region Sidamo nalezneme v Etiopii ležící v tzv. Africkém rohu. Káva přitom v Etiopii, která je po právu považována za jednu z nejváženějších oblastí soustředících se na produkci kávových zrn Arabica, tvoří zhruba 80 % celkového exportu a právě Sidamo patří mezi nejchutnější a zároveň i nejznámější místní kávy – pěstované poctivě převážně na malých farmách.


Region Sidamo se přitom nachází v hornaté části země a káva je zde pěstována ve vysoké nadmořské výšce více než 2 tisíc metrů nad mořskou hladinou, což napomáhá formovat její gurmánskou chuť


Nepopsatelná chuť


Chuť této zrnkové kávy 100% Arabica lze skutečně jen obtížně popsat slovy, ale právě nad jejím šálkem se o to nyní pokusíme. Důležitá je u ní skutečně výrazná chuť s čokoládovým nádechem. Pocitům blaha v jejím podání napomáhá i příjemná kyselost s mírným citrusovým a květinovým aroma. Při správné přípravě je pak její pěna krásně hustá a stálá. To prostě chcete zažít...

Caffé Etiopie Sidamo, 250 g
zrnková káva • porce 250 g • 100% Arabica

Nero Caffé Etiopie Sidamo je originální káva s prvotřídní chutí pocházející z pravlasti kávy – jednoho z nejoblíbenějších nápojů na světě.

Urozený původ
Správně už tušíte, že region Sidamo nalezneme v Etiopii ležící v tzv. Africkém rohu. Káva přitom v Etiopii, která je po právu považována za jednu z nejváženějších oblastí soustředících se na produkci kávových zrn Arabica, tvoří zhruba 80 % celkového exportu a právě Sidamo patří mezi nejchutnější a zároveň i nejznámější místní kávy – pěstované poctivě převážně na malých farmách.

Region Sidamo se přitom nachází v hornaté části země a káva je zde pěstována ve vysoké nadmořské výšce více než 2 tisíc metrů nad mořskou hladinou, což napomáhá formovat její gurmánskou chuť.

Nepopsatelná chuť
Chuť této zrnkové kávy 100% Arabica lze skutečně jen obtížně popsat slovy, ale právě nad jejím šálkem se o to nyní pokusíme. Důležitá je u ní skutečně výrazná chuť s čokoládovým nádechem. Pocitům blaha v jejím podání napomáhá i příjemná kyselost s mírným citrusovým a květinovým aroma. Při správné přípravě je pak její pěna krásně hustá a stálá. To prostě chcete zažít..

Záruka 24 měsíců
Partnumber 450487
Další parametry
Hmotnost kávy 250 g
Druh výrobku zrnková káva
Určeno pro Kávomlýnky / automaty
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací